A50 Root sonrası kilit ekranında kalıyor

AHMET_CAN

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben 4-gün önce A50 aldım. Telefonun yazılımı Android 11'e yükselttim ve Root attım ancak telefonu yeniden başlattıktan sonra telefon kilit ekranında kalıyor. Şifreyi giriyorum, ekran açılıp geri kilitleniyor. Nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Ben 4-gün önce A50 aldım. Telefonun yazılımı Android 11'e yükselttim ve root attım ancak telefonu yeniden başlattıktan sonra telefon kilit ekranında kalıyor. Şifreyi giriyorum, ekran açılıp geri kilitleniyor. Nasıl çözebilirim?

Hard reset yapmayı denediniz mi?

Hard reset yaptım.

Tekrar Android 10 kurdum root atmadım. Şu an bir sorun yok. Telefonun ROM'u değiştiğinden dolayı şebeke gitti. Bunu nasıl düzeltiriz. Not telefoncuda yaptirirsam root atarsa kilitlenme sorunu yaşar mıyım?

Hocam şebeke gittiyse hard reset yapın çünkü stock ROM yükledikten sonra bazı problemler çıkıyor o yüzden hard reset yapın telefoncu root atarsa yine aynı problem olursa stock ROM atın ayrıca neden 4 günlük cihazın garantisini yaktınız merak ettim.

Hocam şebeke gittiyse hard reset yapın çünkü stock ROM yükledikten sonra bazı problemler çıkıyor o yüzden hard reset yapın telefoncu root atarsa yine aynı problem olursa stock ROM atın ayrıca neden 4 günlük cihazın garantisini yaktınız merak ettim.

Olay yanlış anlaşıldı. Cihaz yurt dışı. Sebeke bahsederken de mei gitti onu diyorum elimde bir numara var bunu nasıl buna atarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı