A51 telefon kasıyor

iamysterio

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ben yaklaşık 1 ay önce A51 aldım ve tüm güncellemeleri yaptım ama kasma var telefonumda, ve sadece Instagram ve WhatsApp yüklü şu an sıfırlamama rağmen hala kasıyor. Ne yapmalıyım?

Sıfır A51 alacağım zaman son anda Samsung'un meşhur kasması aklıma geldiğinde ikinci el iPhone 8 almıştım. Bir zamanlar Android telefonumda arka plandaki çalışan gereksiz uygulamaları durduran, biriken fazlalık gereksiz dosyaları vs. silen programlar işime yarardı az da olsa, Google Play'den bir araştırın bence.

Sıfır A51 alacağım zaman son anda Samsung'un meşhur kasması aklıma geldiğinde ikinci el iPhone 8 almıştım. Bir zamanlar Android telefonumda arka plandaki çalışan gereksiz uygulamaları durduran, biriken fazlalık gereksiz dosyaları vs. silen programlar işime yarardı az da olsa, Google Play'den bir araştırın bence.
O programlar uzun vadede zarar veriyor. Önermiyorum.
A70 ile ilgili de konu açılmıştı ve aynı sorunu yaşayan çok kişi vardı. Son güncellemeden sonra oldu demişlerdi.
Not: A70 kullanıyorum sorun yaşamadım.

O programlar uzun vadede zarar veriyor. Önermiyorum.
A70 ile ilgili de konu açılmıştı ve aynı sorunu yaşayan çok kişi vardı. Son güncellemeden sonra oldu demişlerdi.
Not: A70 kullanıyorum sorun yaşamadım.

Aynen uzun vadede sıkıntılı ama 2 haftada bir açıp bir cillop gibi ettirmekte fayda var illa ki :D.

A31 telefonda da bir sıkıntı yaşamıyorum. Güncelleme sonrası ilk 15-20 dk. biraz sıkıntı çekmiştim fakat sonrasında önceki halinden daha iyi hale gelmişti.

Geri
Yukarı