A52 alınır mı?

Oyun için almıyorum.

Sosyal hayat için alacağım genel olarak.

Bence alınır hala A52 devam.

O zaman Mi 11 Lite daha iyi sizin için. 240Hz dokunma hassasiyetli ekranının yanında arka kamerası A52'den iyi ama ön kamerada A52 daha iyi ona göre seçim yapın. Ayrıca Mi 11 Lite Mi serisinin son modellerinin Lite hali ve gerçekten Lite. Öyle Lite diye kötüleştirmeden yapılmış bir telefon. Segmentindeki en hafif ve ince telefon olması da cabası. MI nefretinizi bırakmanız kesinlikle daha mantıklı. Ama sizin için önemli olan arayüz ise kesinlikle A52 alın. Ne kadar Mi serisi telefonlar Redmi ve POCO'ya göre çok daha stabil ve arayüzü güzel olsa da Samsun UI daha başarılı. Xiaomi Fanı değilim burada doğruları konuşuyorum.
1-2 saat oynadıktan sonra telefon ısınıyor.
Şu konuya açıklık getirelim. Bu telefon arkadaş telefon sen gidip telefonda saatlerce PUBG ve COD gibi oyunları yüksek grafiklerde oynarsan tabi ısınır. POCO X3 PRO adlı telefonda çok üst segment bir işlemci var ona rağmen ısınıyor. Telefonlarda ısınmadan oyun oynayamazsınız. Bazıları çok bazıları az ısınır sadece. (Oyundan kastım yüksek grafikli oyunlar.)

Genelde A52 kamerası Mi 11 Lite'a göre daha çok beğenilir. Videolarda, forumda hep öyle gördüm. Ama bana da Mi 11 Lite daha doğal fotoğraflar çekiyor gibime gelmişti. Siz neden böyle düşündünüz?
Fotoğrafları karşılaştırılınca Mi 11 Lite'ın daha gerçeğe yakın ve detaylı fotoğraflar çektiğini görüyoruz. Ama ön kamerada bariz bir şekilde A52 önde.

O zaman Mi 11 Lite daha iyi sizin için. 240Hz dokunma hassasiyetli ekranının yanında arka kamerası A52'den iyi ama ön kamerada A52 daha iyi ona göre seçim yapın. Ayrıca Mi 11 Lite Mi serisinin son modellerinin Lite hali ve gerçekten Lite. Öyle Lite diye kötüleştirmeden yapılmış bir telefon. Segmentindeki en hafif ve ince telefon olması da cabası. MI nefretinizi bırakmanız kesinlikle daha mantıklı. Ama sizin için önemli olan arayüz ise kesinlikle A52 alın. Ne kadar Mi serisi telefonlar Redmi ve POCO'ya göre çok daha stabil ve arayüzü güzel olsa da Samsun UI daha başarılı. Xiaomi Fanı değilim burada doğruları konuşuyorum.

Şu konuya açıklık getirelim. Bu telefon arkadaş telefon sen gidip telefonda saatlerce PUBG ve CoD gibi oyunları yüksek grafiklerde oynarsan tabii ısınır. POCO X3 Pro adlı telefonda çok üst segment bir işlemci var ona rağmen ısınıyor. Telefonlarda ısınmadan oyun oynayamazsınız. Bazıları çok bazıları az ısınır sadece. (Oyundan kastım yüksek grafikli oyunlar.)

Diyorum ya, böyle POCO Xiaomi gibi markaları sevmiyorum.

A52 iyi benim için yaz tatiline giderken alacağız.

Yeni konular

Geri
Yukarı