A52 birden kapandı ve açılışta kalıyor

Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rayzen 5
Meslek
Market Personeli
Merhaba arkadaşlar ablam Tekirdağ'da görev yapıyordu tayin istedi ve Hatay'a yerleşti.
Hayata gittiyseniz bilirsiniz tuzlu bir havası ve oldukça nemli bir havası var.
Ablamın A52 model telefonu anlattığına göre kapanmış ve bir daha açılmamış. Bir süre sonra açılmış ama açılış ekranında kalmış.
Bir telefoncuya götürmüşler, telefoncu yazılımsal problem var demiş yazılım atmış ama düzelmemiş.
Başka bir telefoncuda anakartta zarar var demiş anakartı tamir etmeye kalkarsam telefon elimde kalır demiş. Bende ablama söyledim İstanbul'a bana gönder ben burada düzgün bir yer bulur götürür yaptırım.
Ablam 1000'dan fazla tutarsa yaptırma diyor.
Sizce telefon eğer anakart arızasından dolayı anakart değişimine maruz kalırsa buna değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
A52 için değebilir ben kullanmadım fakat kullanan arkadaşlarım var gayet memnunlar telefoncuda değilde Istanbulda olduğunuzdan Teknik servise göndermenizi tavsiye ederim.Samsung teknik servisleri gayet kaliteli sorun çıkarticaklarini sanmıyorum.

Anakart sorunu gibi duruyor o telefona çöp gözüyle bakabilirsin.

A52 için değebilir ben kullanmadım fakat kullanan arkadaşlarım var gayet memnunlar telefoncuda değilde Istanbulda olduğunuzdan Teknik servise göndermenizi tavsiye ederim.Samsung teknik servisleri gayet kaliteli sorun çıkarticaklarini sanmıyorum.
Fiyat bayağı tuzlu olur

Yeni konular

Geri
Yukarı