A52 iyi bir seçim mi?

omar little

Decapat
Merhaba, dün A52 aldım, bugün elime ulaştı. M52 ile arasında kalmam sonucunda hoparlör ve kamera etkenleriyle A52 aldım, sizce iyi bir seçim mi yoksa M52 daha mı mantıklı olurdu? Çok oyun oynayan biri değilim.

Merhaba, dün A52 aldım, bugün elime ulaştı. M52 ile arasında kalmam sonucunda hoparlör ve kamera etkenleriyle A52 aldım, sizce iyi bir seçim mi yoksa M52 daha mı mantıklı olurdu? Çok oyun oynayan biri değilim.

Kamera senin onemli ise dogrusu yapmissin. @BERWAR daha bilgilidir bu konularda. Hayırlı olsun bu arada.

1 hafta once cihazı aldım kamerası çok tatmin ediyor gerçekten harika bir cihaz güzel tercih.

Teşekkürler cevaplarınız için. Telefonu şimdilik sevdim, hoparlörü gümbür gümbür. Tek kafama takılan yanı Twitter'da yukarı aşağı yaparken takılma oluyor gibi geliyor, internetten dolayı mıdır sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı