A52 telefonun içeriği tamamen yedeklenebilir mi?

Muhammet 64

Hectopat
Yer
Denizli/Türkiye
Samsung Galaxy A52 telefonum var ve içini baya doldurdum. İçindeki her şeyi internet üzerinden bir yere yedekleyip telefonu sıfırlamak istiyorum. Var mıdır bu konuda kolaylık sağlayan bir uygulama/site?

İnternet üzerinden olacağını zannetmiyorum fakat cihazınız rootluysa Titanium Backup kullanabilirsiniz. Full yedek alabiliyor.
Screenshot_20230318-101537.png

Dosyalar için başka bir şey bulmanız gerekiyor sanırım. Mümkünse Titanium Backup ile yedek aldıktan sonra dosyaları zipleyip Drive'a yükleyin. 15GB yeterli olmazsa 2 farklı Google hesabı veya Google ve Mega hesabı kullanın.

İnternet üzerinden olacağını zannetmiyorum fakat cihazınız rootluysa Titanium Backup kullanabilirsiniz. Full yedek alabiliyor.
Eki Görüntüle 1705644

Dosyalar için başka bir şey bulmanız gerekiyor sanırım. Mümkünse Titanium Backup ile yedek aldıktan sonra dosyaları zipleyip Drive'a yükleyin. 15GB yeterli olmazsa 2 farklı Google hesabı veya Google ve Mega hesabı kullanın.
Cihazım rootlu değil. Root atmadan kullanamaz mıyım?
Drive hesabım 100 GB o konuda sorun olmaz.

Cihazım rootlu değil. Root atmadan kullanamaz mıyım?
Drive hesabım 100 GB o konuda sorun olmaz.
Maalesef Titanium Backup rootsuz kullanılamıyor. Root mu atmak istemiyorsunuz yoksa atmayı mı bilmiyorsunuz? İsterseniz o konuda yardımcı olabiliriz.

Başka bir yöntem bulursam geri dönüş yaparım.

Maalesef Titanium Backup rootsuz kullanılamıyor. Root mu atmak istemiyorsunuz yoksa atmayı mı bilmiyorsunuz? İsterseniz o konuda yardımcı olabiliriz.

Başka bir yöntem bulursam geri dönüş yaparım.
Root garantiyi etkiliyor diye bildiğim için atmak istemiyorum hocam. Yanlışsam düzeltin lütfen.

Geri
Yukarı