A53 pişman eder mi?

8000TL Samsung'a verilmez kanka git bir Xiaomi Mi 11t Pro al 120W şarji var hem 8dk Full olur.

Ama digerlerini dinleycem diyorsan usta al ben burada Samsung'u kötülemediğimi belirtiyim sadece o fiyata daha iyisi alınabilir :)

Asıl o kadar para Xiaomi'ye verilmez. Yazılım çöp. Redmi Note 8 ve POCO X3 NFC kullanmıştım. Rehberdeki isimleri kendi kendine kopyalıyordu kendi kendine dokunmatik basıyordu sesi kısıyordu açıyordu ya da telefonu kapatıyordu. Sadece bende olduğunu düşündüm ama herkeste varmış bu sorunlar. Bir de arayüzüde çöp.

Asıl o kadar para Xiaomi'ye verilmez. Yazılım çöp. Redmi Note 8 ve POCO X3 NFC kullanmıştım. Rehberdeki isimleri kendi kendine kopyalıyordu kendi kendine dokunmatik basıyordu sesi kısıyordu açıyordu ya da telefonu kapatıyordu. Sadece bende olduğunu düşündüm ama herkeste varmış bu sorunlar. Bir de arayüzüde çöp.
Ya bi anlayamadım gitti. Neden bende yok hiç bir sorun? Veya tanıdıklarımda. Şuana kadar 6 adet mi kullandım hiç birinde sorun yaşamadım. Ben kullanımla ilgisi olduğunu düşünüyorum.

Herkes ağzına almış bir laf yazılım çöp.

Ya bir anlayamadım gitti. Neden bende yok hiçbir sorun? Veya tanıdıklarımda. Şu ana kadar 6 adet mi kullandım hiçbirinde sorun yaşamadım. Ben kullanımla ilgisi olduğunu düşünüyorum.

Kullanımla ilgili değil. Benden başka bu sorunu yaşayan o kadar çok kişi var ki.

Ya bir anlayamadım gitti. Neden bende yok hiçbir sorun? Veya tanıdıklarımda. Şu ana kadar 6 adet mi kullandım hiçbirinde sorun yaşamadım. Ben kullanımla ilgisi olduğunu düşünüyorum.

3 yıldır Redmi Note 8 kullandım ve çekmediğim kalmadi bu cihazdan. Kullanimla alakasi yok. Elimdeki cihazlari cok duzgun bicimde kullanıyorum. Herkese onerip aldirdigim bu telefondan kullanan herkes sikayetci.

Ya bi anlayamadım gitti. Neden bende yok hiç bir sorun? Veya tanıdıklarımda. Şuana kadar 6 adet mi kullandım hiç birinde sorun yaşamadım. Ben kullanımla ilgisi olduğunu düşünüyorum.

Size denk gelmemiş olması yazılımın kötü olduğu gerçeğini değiştirmez. Şu an Resmi Niye 8 Pro ile yazıyorum ve gün içinde neredeyse 4-5 kez hata ile karşılaşıyorum. Sadece hatalar değil arayüz kötü üstüne max 2 yıl Android güncellemesini alıyor. Mi 11T için verilen söz tutulmayacak sanırım sitesinden sadece 2 yıl Android güncellemesi alacağı yazıyordu.

Size denk gelmemiş olması yazılımın kötü olduğu gerçeğini değiştirmez. Şu an resmi niye 8 Pro ile yazıyorum ve gün içinde neredeyse 4-5 kez hata ile karşılaşıyorum. Sadece hatalar değil arayüz kötü üstüne Max 2 yıl Android güncellemesini alıyor. Mi 11t için verilen söz tutulmayacak sanırım sitesinden sadece 2 yıl Android güncellemesi alacağı yazıyordu.

Hocam konu dışı olacak ama kusura bakmayın. Note 8 Pro'dan memnun musunuz? Butcemden dolayi 2.el Note 8 Pro alacagim yakinda.

Android hakkında olumsuz düşüncelere katılmıyorum. Samsung A3 2017 kullanıyorum. 2017'den beri kullanıyorum. Bir kez batarya değiştirdim. Onun haricinde hala sıkıntısız ( clash of clans oynarken açılışı yavaş sadece ) çalışıyor. Bence samsung iyi iş yapıyor. Bende A33 almayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı