A54 alınır mı?

MrMadDoctor

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3060 - RYZEN 5 5600X - KINGSTON 2X8 RAM
A54 alınır mı? Note 11 Pro ile kıyaslansa kim kazanır? Başka öneriniz var mı? Yazmanızı rica ederim.

Bu bütçede S20 FE de olabilir şarj sorunu olduğu söyleniyor ama özellik ve kamera açısından iyi. A54 hakkında çok bilgim yok ama alınabilr duruyor
S20 FE çok fazla öneriliyor dikkatimi çekti fakat çok arada kaldım tasarımı da etkiliyor beni.

Hocam o model şarj sorunlu olduğu konuşuluyor forumlarda ama tahminime göre günü çıkartır çünkü daha aşağı durumlarda model adeta gömülürdü
Şarj sorunu var mı bilmiyorum bakacağım karşılaştırmalara.

Galaxy S20 FE Snapdragon daha iyi bir kameraya ve yonga setine sahip ancak güncelleme desteği kesildi, Snapdragon varyantı Android 11 ile geldiği için 14 alacak mı almayacak mı meçhul, net bir şey söylenemez. A54 ise Android 17'ye kadar güncelleme alacak, en büyük avantajı bu. Size kalmış, ben olsam S20 FE Snapdragon alırdım, bu cihazı hâlâ Android 11'de kullananlar var, güncelleme desteğinin kesilmiş olması kullanım ömrüne etki etmez. Ayrıca pil olarak bu iki model benzer, pil sorunu olan model S20 FE'nin Exynos varyantı.

Galaxy S20 FE Snapdragon daha iyi bir kameraya ve yonga setine sahip ancak güncelleme desteği kesildi, Snapdragon varyantı Android 11 ile geldiği için 14 alacak mı almayacak mı meçhul, net bir şey söylenemez. A54 ise Android 17'ye kadar güncelleme alacak, en büyük avantajı bu. Size kalmış, ben olsam S20 FE Snapdragon alırdım, bu cihazı hâlâ Android 11'de kullananlar var, güncelleme desteğinin kesilmiş olması kullanım ömrüne etki etmez. Ayrıca pil olarak bu iki model benzer, pil sorunu olan model S20 FE'nin Exynos varyantı.

Yazılım güncellemesinin kesilmesi olayı olmasaydı zaten iPhone alacaktım fakat fiyatlar çok yüksek ve birkaç yıl sonra desteğinin kesileceği bir telefonu almak istemiyordum. A54 biraz daha ön plana çıktı benim için, bilgilendirme için teşekkürler.

Geri
Yukarı