A54 alınır mı?

Bütçe
15000-17000
Huawei destekten yardım alınıyorsa problem değil. Huawei servisi Ankara için güzel.

Hocam ama internet üzerinden alamam. Ya faturaya ya da MediaMarkt üzerinden alırım.

@Kaan Diktaş @FA5 Honor 90 ile A54 performans ve kamera olarak ne fark oluşturur?

Hocam kamera ve performans olarak Honor 90 A54'ten daha güçlü ama S21FE Honor 90'dan daha güçlü.

Huawei destekten yardım alınıyorsa problem değil. Huawei servisi Ankara için güzel.

Hocam ama internet üzerinden alamam. Ya faturaya ya da MediaMarkt üzerinden alırım.

@Kaan Diktaş @FA5 Honor 90 ile A54 performans ve kamera olarak ne fark oluşturur?

Kamera ve performans olarak Honor bir tık daha önde. Dediğim gibi S21FE iki modelden de güçlü.

Kamera ve performans olarak Honor bir tık daha önde. Dediğim gibi S21FE iki modelden de güçlü.

Benim asıl arayışım performans, ekran ve batarya ömrü. Bunların yanında kamera da iyi olsun isterim. S21FE Honor'dan başka hangi yönleri olarak önde?

Hocam kamera ve performans olarak Honor 90 A54'ten daha güçlü ama S21FE Honor 90'dan daha güçlü.

Aynı soruyu size de soruyorum. S21FE hangi yönleriyle daha önde? Arada hafıza boyutu farkı var çünkü ciddi anlamda.

Benim asıl arayışım performans, ekran ve batarya ömrü. Bunların yanında kamera da iyi olsun isterim. S21FE Honor'dan başka hangi yönleri olarak önde?

Aynı soruyu size de soruyorum. S21FE hangi yönleriyle daha önde? Arada hafıza boyutu farkı var çünkü ciddi anlamda.

Honor 90 sadece ekran olarak iyi S21FE'den.

Senin isteklerine göre A54 daha uygun.

Hocam kağıt üstünde yazan özellikler kadar gerçekte ne kadar performanslı çalıştığıda önemli S21FE ekran hariç daha iyi bir cihaz.

Hocam nasıl çok fark yok s serisinde live blur var 4K 60 var bence A54 almak gibi bir hata yapmayın kardeşim kullanıyor çok iyi bir cihaz değil S21FE 256'da var.
Hocam S21FE 256 bütçem yetmiyor. Şuan zaten bütçeyi bi tık arttırmış halimle almaya çalışıyorum.

Honor 90 sadece ekran olarak iyi S21FE'den.

Senin isteklerine göre A54 daha uygun.
Hocam kağıt üstünde yazan özellikler kadar gerçekte ne kadar performanslı çalıştığıda önemli S21FE ekran hariç daha iyi bir cihaz.
E hocalarım ekran kısmı iyiyse bile Honor 90 daha mantıklı olmuş olmuyor mu?

Buradaki bilgiler doğruysa A54 yüksek kalıyor sanırım. Sürekli telefon alamıyoruz malum o yüzden bu kadar soruyorum hocam.

Hocam sıkıntı yok en küçük detayına kadar araştırmak tabii ki en doğrusu ekonomi sağ olsun bir cihaz ateş pahası para verip alıyorsunuz sonuçta dediğim gibi Honor 90 almayın eğer 128 hafıza yetecekse S21FE yetmeyecekse A54 alın.

Geri
Yukarı