A70 vs A51

Arkadaşlar telefon 2018'de çıkmış bir cihaz. O Zaman'da standart pil duzeyi 3000 3500 civariydi eleştirilecek tek yönu var oda guncelleme gelmiyor. Telefon bendeyken ben pil acisindan bir problem yaşamadim değer olarak düşük olabilir oda cihazin 2018'de cikmasindan kaynakli ama pil performansi konusunda üzmeyen bir cihaz.

@Niyazi Taşcı LG dışında rakiplerinde genel olarak 3500 ve üstü batarya vardı. S9 ve G7 modellerinde de 3000 MAH vardı. O dönemlerdeki Android amiral gemilerinde 4000 MAH batarya pek yoktu, bir bakıma doğru. Ancak hiç yoktu demek doğru değil nitekim Çinli Huawei ve One Plus modellerinde 3700, 4000-4200 MAH bataryalar kullanılıyordu. Bu bir bahane değil Meizu için. Çinliler genelde batarya tarafında da ön plana çıkmayı sever.

@BERWAR dediklerine katılıyorum.
@Niyazi Taşcı bakalım Note 9 ile 4000 mAh seviyesine çekti bataryayı, Meizu ayrıntıları güzel yapan fakat önemli bir iki noktadan her zaman kaybeden firma.

Doğru 4000 seviyesine çekildi ve 1500TL bandina satiliyor. Diger iki modelden de daha ucuz ama performanslari hemen hemen ayni A51 ve A70E 1000TL fazla bütçe ayırıcak neden bulamiyorum.
@Niyazi Taşcı LG dışında rakiplerinde genel olarak 3500 ve üstü batarya vardı. S9 ve G7 modellerinde de 3000 mAh vardı. O dönemlerdeki Android amiral gemilerinde 4000 mAh batarya pek yoktu, bir bakıma doğru. Ancak hiç yoktu demek doğru değil nitekim çinli Huawei ve One Plus modellerinde 3700, 4000-4200 mAh bataryalar kullanılıyordu. Bu bir bahane değil Meizu için. Çinliler genelde batarya tarafında da ön plana çıkmayı sever.

Doğru hiç yoktu demek doğru olmaz ama dediğim gibi o dönemler standart pil seviyeleri 3000 3500MAH civarıydi. Yani donemine gore dusunursek pil seviyesi standart seviyelerdeydi diyebiliriz.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı