A73 ekran titriyor

Hocam ama bu bir problem daha yeni telefon 120 hz neden oluyor yani üzücü bir durum benim için.

Hocam siz ne diyorsunuz bu duruma.
Telefon ile alakalı bir durum değil.
Yıllardır Samsung kullanan birisi olarak alıştım böyle küçük problemlere.
Firma ile alakalı yani cihazları ile alakalı olan bir durum değil , Android 12 ile ne kadar yenilik geldiyse bir o kadar da ufak tefek hatalar da getirdi.
Yaklaşık 5-6 gün önce ara bir güncelleme geldi ve titreme değil de ekrana dokunma hassasiyetin de bir sıkıntı oldu ve hala da devam etmek de.
Bi ara güncelleme daha getirirler ve çözülür.
Bunlar gayet olağan ve normal şeyler.
Hatta şuan bunları yazarken de 1 kere daha dokunduğum harfi algılamadı.
Normal bu tarz ufak problemler ve basit şekilde bir güncellemeye bakar , dert etme yani :)

Telefon ile alakalı bir durum değil.
Yıllardır Samsung kullanan birisi olarak alıştım böyle küçük problemlere.
Firma ile alakalı yani cihazları ile alakalı olan bir durum değil , Android 12 ile ne kadar yenilik geldiyse bir o kadar da ufak tefek hatalar da getirdi.
Yaklaşık 5-6 gün önce ara bir güncelleme geldi ve titreme değil de ekrana dokunma hassasiyetin de bir sıkıntı oldu ve hala da devam etmek de.
Bi ara güncelleme daha getirirler ve çözülür.
Bunlar gayet olağan ve normal şeyler.
Hatta şuan bunları yazarken de 1 kere daha dokunduğum harfi algılamadı.
Normal bu tarz ufak problemler ve basit şekilde bir güncellemeye bakar , dert etme yani :)
İyi bende böyle şeyleri duydum yeni aldığım için alışık değildim tamam o zaman korkmama gerek kalmadı teşekkür ederim bilgileriniz için.

Olabilir tabi her uygulama bir değil. Çok takmamak lazım umarım yakın zamanda düzelir.
Aynen sağ olun ilgilendiğiniz için.

Geri
Yukarı