A8-3970 sistem oyun performansları düşük

İşletim sistemi
Windows 10

ertgrl_clk13

Hectopat
Bilgisiyarımın özellikleri.
-AMD A8-3970 APU with Radeon(tm) HD Graphics 3GHz.
-8 GB RAM.
-NVIDIA GeForce GTX 750 Ti.
-250GB SSD.

Arkadaşlar sistemin de CS:GO, Valorant, Minecraft (shader packli),Warframe,(hepsi yüksek grafiklerde) gibi oyunlarda işlemci, RAM, ve ekran kartı kullanımlarına baktığımda en fazla %80'i görmeme rağmen asla stabil bir FPS alamadım ve sürekli olarak drop yedim.

Örneğin, CS:GO Full grafiklerde bekleme ekranında 20 FPS alıyorum oyuna giriyorum 70 80'e çıkıyor ama drop yiyorum grafikleri düşürüyorum FPS değerim değişmiyor ve bu bütün oyunlarda karşıma çıkıyor ya da oyunda 70 80 FPS arası alırken FPS'yi 60'a sabitliyorum bu sefer de 60-50 aradı gidiyor, 30 sabitliyorum 30-20 oluyor yani droplar asla peşimi bırakmıyor.

Lütfen yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dirver sorunu olabilir Windows 10 20H2 güncellemesi yüklüyse nedeni 20H2 olabilir 2004 sürümü kurun muhtamelen düzelir.

Dahili grafik biriminden açılıyor olabilir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkürler, bakıyorum.
Dirver sorunu olabilir Windows 10 20H2 güncellemesi yüklüyse nedeni 20H2 olabilir 2004 sürümü kurun muhtamelen düzelir.
Hiç bir güncelleme yapmadım
Dahili grafik biriminden açılıyor olabilir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Malesef işe yaramadı:(

Son düzenleme:

Geri
Yukarı