A80 vs S10e

KaDaQal29

Centipat
Arkadaşlar öncelikle merhabalar. Yakında telefon alacağım ve bu iki model arasında kaldım. Sizce hangisini almak daha mantıklı? İkisi de aynı fiyat. (Farkı model tavsiyesi istemiyorum.) Bir de A80'in dönen kamerasında bir problem çıkar mı?
Hepinize teşekkürler sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hem tasarım hem hız olarak S10e daha mantıklı. S80 plastik kasasıyla ve orta segment işlemcisiyle o fiyatı hak etmiyor. Dönen kamera yüzünden su geçirmezlik de yok.

İkisi arasında çok fazla fark var. Kesinlikle tercihiniz S10e olsun. Çok daha güçlü ve sağlam cihaz. A80'nin tek artısı ekranı büyük başka da bir şey yok... Hatta A80 3000 TL civarında olsa yine alınmaz bana göre. Fiyatı aşırı derecede şişirilmiş bir cihaz.

A80 herhalde tarihte en hizli deger kaybeden telefon oldu. 2500TL bile etmez. O paraya satilsa bile mekanik aksami yuzunden tercih edilmemeli. S10e varken dusunmek bile gereksiz. Kilif takilmiyor, suya dayaniklilik yok, plastik kasa, dusuk islemci.

Açık ara S10e bence çünkü a80 nin fiyatının aşırı abartı olduğunu düşünüyorum. S10 e ile a80 arasında kalmanın sebebi kamera ise s10 e de seni memnun edecektir diye düşünüyorum.

Tartışmaya kapalı bir şekilde S10e. Çoğu nedeni arkadaşlar belirtmiş zaten. A80 saçmalıktan başka birşey değil.

A80 Samsung'un çok anlamsız şekilde piyasaya sürdüğü bir model. Batarya konusu problem değilse S10e alınabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı