AAA FPS hikayeli oyun önerisi

FrontPage.

Kilopat
Makaleler
3
Selam, yakın zamanda Hitman Absolution ve Shadow of the Tomb Raider bitirdim şimdi biraz FPS oyun bakıyorum. Aradığım oyun sağlam grafikli mümkünse maksimum son 3-4 yıl içinde çıkmış AAA oyun önerisi. Call of Duty serisine baktım ama sanırım son oyunları online üzerineymiş. Single game olacak, online istemiyorum. Hikayesini oynayıp kapatacağım, Crysis ve COD tarzında oyunlar. Teşekkürler şimdiden.

Metro serisi BF serisini bitirdim Doom baktım ama pek emin olamadım.

Metro'yu oynamışsın şimdi gördüm. Oynamadıysan FC 3 oynayabilirsin FC serisinin en iyi oyunudur. Birde Dying Light var.

Son düzenleme:
AAA oyun açılımı nedir acaba anlamadım :).

"Oyun endüstrisinde yüksek bütçelerle geliştirilen, yüksek reklam giderleri olan ve profesyonel yorumcular tarafından yüksek oylar verilen oyunlar için AAA sınıflandırma terimi kullanılmaktadır. Bir oyunda AAA harflerini görüyorsanız, o oyunun yüksek kaliteli bir oyun olduğunu ve yılın en çok satanları arasında olduğunu düşünebilirsiniz."

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı