AAA FPS hikayeli oyun önerisi

Call Of Duty: WWII online üzerine de bağlı ama hikaye modu da var diye biliyorum ben.

Overkill's The Walking Dead'ı arkadaşların varsa oyna derim. Harika gözüktü bana ama tek kişi sanmam güzel olacağını. Mümkünse arkadaşların troll olmasınlar :D
İncelemelerine bakmıştım geçen gece gömmüşler biraz sanki ama sırf COD oynamış olmak için indiresim var onu da ya

@Commodore 64 @Yusuf serdarr @FurkanAltun @Akif Kantarr @217099 @26318

indirmeler.png

:D İnterneti kökledim parti var.

Dosya Ekleri

• indirmeler-1.png
    indirmeler-1.png
    180,2 KB · Görüntüleme: 146
  • indirmeler-1.png
    indirmeler-1.png
    180,2 KB · Görüntüleme: 73
Linç loading :D Şaka bir yana internet hızınız baya iyi hocam :D Benim indirmem 1 MB'yi bile bulmuyor :(
Yapacak bir şey yok steam kütüphanemi de gösterdim oradaki oyunlara kaç para bayıldım bunları parayla almaya kalksam bi 1080Ti daha ediyor :D

@rtakak kanks.
Bu kadar konuşmaya torrent yakışmadı :(
Kanka çok pahalı online değiller zaten.
torrenttt.png

Arkadaşlar çok yorulduk çok uğraştık, ancak sayenizde başardık öneriler için herkese teşekkür ederim bunlarla baya vakit geçecek :d
Günlük Download.png

1 günlük dünkü indirmem. :D

Son düzenleme:
Yapacak bir şey yok steam kütüphanemi de gösterdim oradaki oyunlara kaç para bayıldım bunları parayla almaya kalksam bi 1080Ti daha ediyor :D

@rtakak kanks.

Kanka çok pahalı online değiller zaten.
Eki Görüntüle 361689

Arkadaşlar çok yorulduk çok uğraştık, ancak sayenizde başardık öneriler için herkese teşekkür ederim bunlarla baya vakit geçecek :d
Eki Görüntüle 361979

1 günlük dünkü indirmem. :D
Ya reis bu nasıl bi internet 7MB/s nedir ya. Benimki en fazla 1,7MB/s :( Hangi İnterneti kullanıyorsun?

Ac origins turkce yama ile oynarsan uzun uzun gidecektir hem uzun hemde hikayesi guzel ek paketiyle tadından yenmez bir araştırmanı öneririm

Ya reis bu nasıl bi internet 7MB/s nedir ya. Benimki en fazla 1,7MB/s :( Hangi İnterneti kullanıyorsun?

Diğer tüm oyunları 11.1 MB/s indirim bu son oyunda muhtemelen seed vs. sıkıntı vardı ama uğraşmadım 1 gün için yordu zaten yeterince :D
Torrenti savunmak için söylemiyorum ancak burada bu arkadaşı korsan indirme yüzünden kötüleyenler hayatında mutlaka bir defa torrent kullanmıştır. Hiç yalan söylemeyin

Ya şu oyunların hepsini almaya kalksan 1-2 bin lira arası tutuyor ayrıca aynen dediğin gibi sanki korsanı kötüleyenler yabancı dizi film izlemek için gidip para veriyorlar onlarda torrentten farkı yok zaten.
Ac origins turkce yama ile oynarsan uzun uzun gidecektir hem uzun hemde hikayesi guzel ek paketiyle tadından yenmez bir araştırmanı öneririm
Origins PS4 te oynamıştım gerçekten keyifli oyundu tüm ek görevler ve günlük haftalıklar dahil bitirmiştim çok keyifliydi.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı