AAA oyunlar için en iyi monitör paneli türü

@07alone07 Hocam memnun musunuz monitörden? Ve nereden aldınız?
Ben incehesaptan aldım. Şansıma ölü piksel filan çıkmadı. Evet oldukça memnunum tavsiye ederim. Özellikle benim gibi ilk defa 144hz görecekseniz ilk başta hızına alışamıyorsunuz ama alışması 15 dakika. Sonra 60hz monitörler kasıyormuş hissi veriyor. :D

@07alone07 Çok teşekkür ederim tavsiyeniz için. Bende ölü pikselden korkuyorum, o yüzden sorayım dedim. Teşekkürler :)
Rica ederim. Ölü piksel şans işi olduğunu düşünüyorum ve birçok monitörde de ölü piksel çıkabiliyor yeni alınmasına rağmen. Eğer bende ölü piksel çıksaydı 14 gün iade hakkımı kullanıp direk iade ederdim.

AOC C24G1 kullanıyorum, VA panelin gayet kaliteli ve sade bir görüntüsü var. C24G2U modelini de çıplak gözle gördüm, renkler sanki Photoshop'ta oynanmış gibi patlak patlak geliyordu. Ben IPS panelin renkleri orijinal değil, orijinalinden daha canlı gösterdiğini düşünüyorum. Tabi bu kadar insan IPS dediğine göre benimki tamamen göz alılkanlığı olmalı ancak VA panel ile IPS panel arasında 500 TL oynuyorsa o paraya değmeyeceğini düşünüyorum. Uygun fiyatlı bulursanız IPS alın, VA panel alırsanızda tüh ben bunu neden aldım demezsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı