Aanakart BIOS güncellemesi mağazalarda yaptırılabilir mi?

furkaniko

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Siber Güvenlik Uzmanı
Arkadaşlar merhaba. Anakartımda M-Flash özelliği yok. O yüzden eski bir işlemci takıp öyle güncellem gerekiyor. Fakat elimde işlemci yok. Çevredeki bilgisayarcılara sordum yapmıyoruz dediler. Vatan MediaMarkt vs herhangi bir yere götürsem ücreti ile güncellerler mi?
İnternetten satın alındı satıcı ile iletişim kursam iade veya yenilenmiş versiyon gönderim hakkım olabilir mi?

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba. Anakartımda M-Flash özelliği yok. O yüzden yeni işlemci takıp öyle güncellem gerekiyor. Fakat elimde işlemci yok. Çevredeki bilgisayarcılara sordum yapmıyoruz dediler. Vatan MediaMarkt vs herhangi bir yere götürsem ücreti ile güncellerler mi?
İnternetten satın alındı satıcı ile iletişim kursam iade veya yenilenmiş versiyon gönderim hakkım olabilir mi?

İşlemcin olunca yaparsın.

Yeni bir anakart aldın ve BIOS sürümünden dolayı işlemcin ile beraber çalışmıyor mu yoksa sadece anakartın var ve anakartın güncel olsun mu istiyorsun?

Arkadaşlar merhaba. Anakartımda M-Flash özelliği yok. O yüzden eski bir işlemci takıp öyle güncellem gerekiyor. Fakat elimde işlemci yok. Çevredeki bilgisayarcılara sordum yapmıyoruz dediler. Vatan MediaMarkt vs herhangi bir yere götürsem ücreti ile güncellerler mi?

Anladığım kadarıyla elinde anakart var ve işlemcisi falan olmadığı için kullanmıyorsun.
@SerdarEdition kardeşimize katılıyorum. Sistemini topladığın zaman zaten güncellemeni de rahatça yapmış olacaksın.

Yeni bir anakart aldın ve BIOS sürümünden dolayı işlemcin ile beraber çalışmıyor mu yoksa sadece anakartın var ve anakartın güncel olsun mu istiyorsun
sistemi yeni topladım elimdeki her şey yeni fakat bios sürümü eski olduğu için yeni işlemcimi okumuyor

Yeni konular

Geri
Yukarı