Abartıldığı Gibi Bir Ekonomik Kriz Olmaması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ülkedeki çalışanların yarısından fazlasının asgari ücret alması🗿
Dünyanın her yerinde vasıfsız boş elemanlar asgari ücret alır ve fakirlik çeker. Kendini geliştirmeyen hamal adamla doktor aynı maaşı alamaz. Okuyup doktor olsaymış ya da yazılım öğrenseymiş onlar da ?

Kendinizi boşa yormayın. Siz markete gittiğinizde elinizde 2. El 1100 TL'ye alınmış Redmi Note 7 görseler bu konuyu açmazlardı. O yüzden bir şeyler anlatmaya çalışarak kendinizi yormayın arkadaşlar. İnsanlar görmek istediğini görür. Fikrin neyse zikrin o olur.

Dünyanın her yerinde vasıfsız boş elemanlar asgari ücret alır ve fakirlik çeker. Kendini geliştirmeyen hamal adamla doktor aynı maaşı alamaz. Okuyup doktor olsaymış ya da yazılım öğrenseymiş onlar da ?
Hocam şuan kendinizi yalanlıyorsunuz. Az önceki mesajınızla çelişiyorsunuz.

Katılıyorum. Artık 20 bin tlden aşağı maaş alan kalmadı. Bizim durumumuz eskisine göre daha iyi yani ekonomi daha iyiye gittiğini düşünüyorum.

İlla istanbulda mı yaşamak zorundasın git erzurumda yaşa? Bizim burada kiralar 750-1000 TL 3+1.
İroni değilse lütfen seçim günü kendini eve zincirle bişey denicem.

Dünyanın her yerinde vasıfsız boş elemanlar asgari ücret alır ve fakirlik çeker. Kendini geliştirmeyen hamal adamla doktor aynı maaşı alamaz. Okuyup doktor olsaymış ya da yazılım öğrenseymiş onlar da?

Ülkedeki çalışanların %62'sinin vasıfsız olduğuna inanıyor musun?
Ayrıca sana tavsiyem biraz daha az motivasyon videoları izle.

Hayatını doktor olmaya adayan insanların 15bin lira maaş almasına ne diyorsun? Ülkeden neden doktorlar gidiyor sana göre?

Ülkedeki çalışanların %62'sinin vasıfsız olduğuna inanıyor musun?
Ayrıca sana tavsiyem biraz daha az motivasyon videoları izle.
Okul okumayıp evde yatarsan ya da yatırım yapıp kendini geliştirmezsen asgari ücrete kölelik yaparsın bunda yanlış bir şey yok.

1679658006194.png
katılıyorum. Artık 20 bin TL'den aşağı maaş alan kalmadı. Bizim durumumuz eskisine göre daha iyi yani ekonomi daha iyiye gittiğini düşünüyorum.

İlla İstanbul'da mı yaşamak zorundasın git Erzurum'da yaşa? Bizim burada kiralar 750-1000 TL 3+1.

Bayağı 750-1000TL'ymiş ya 20 yıllık daire ölmüş bitmiş 1600 TL yıllık peşin istiyor hocam sizinle tartışmak pek mantıklı değil teşekkürler.

1679657944134.png

1679657977214.png

1679658028996.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı