ABD seçimleri

Biden, bi' denesin bakalım başkanlığı, Trump'tan hayır gelmedi :).
Kafaya bak. Denesin denesin. 20 lira olsun dolar. Ambargo’nun kralı uygulansın sonra. Ondan sonra paran olsa bile alacak ekran kartı bile bulamazsın ülkende. Çünkü yasaktır!

Biden kazanacak diyorum ben.
Bizim ülkeye de bir değişim lazım hem de hemen.

Biden kazansın da artık farklı bir yüz görelim. Biliyorsunuz farklı bir yüz görmeye görmeye bıktık.

Bir Türk vatandaşı nasıl olur da biden taraftarı olur anlamakta zorluk çekiyorum. Adam azılı bir Türk düşmanı, küreselci bir herif. Gelir gelmez CAATSA ambargolarını devreye sokarak ülkeye ABD menşeili elektronik cihaz dahi sokmayacak. Keza diğer ülkeler bile bu ambargodan dolayı bize bir ürün veremeyecek. İran gibi mi olmak istiyorsunuz?

Bir Türk vatandaşı nasıl olur da biden taraftarı olur anlamakta zorluk çekiyorum. Adam azılı bir Türk düşmanı, küreselci bir herif. Gelir gelmez CAATSA ambargolarını devreye sokarak ülkeye ABD menşeili elektronik cihaz dahi sokmayacak. Keza diğer ülkeler bile bu ambargodan dolayı bize bir ürün veremeyecek. İran gibi mi olmak istiyorsunuz?
Yok hocam olmaz öyle bir şey merak etmeyin.

Nedensiz yere bu dediklerinin hiç birini yapamaz. Savaş çıkar. İran ile ABD ilişkilerine bir bak istersen. Geçmişten beri atışırlar. Biden istediğini yapamaz. Senato var ve danışmanları bunu kolay kolay yapmasına izin vermez. Sanırım Amerika'yı Türkiye gibi baştakinin istediğini yapabildiği bir ülke olarak düşünüyorsun.

Geri
Yukarı