ABD'de yaşamak

Vatandaşlık işleri o kadar kolay değil. Türkiye'de iyi bir üniversiteyi ortalama üstü bir puanla bitir ondan sonra düşünmek daha iyi olur. Yoksa böyle hayaller seni fazlasıyla üzer.

Yani şu an için karnem 95 ortalamanın altına hiç gelmedi ama etkisi falan olur mu :D.
Vatandaşlık işleri o kadar kolay değil. Türkiye'de iyi bir üniversiteyi ortalama üstü bir puanla bitir ondan sonra düşünmek daha iyi olur. Yoksa böyle hayaller seni fazlasıyla üzer.

Ve Green Card ile vatandaş olmasan bile galiba sınırsız kalabiliyorsun eğer öyleyse vatandaş olmanın ne ayrıcalığı var?

Yani şu an için karnem 95 ortalamanın altına hiç gelmedi ama etkisi falan olur mu
Dostum sence alakası olur mu ? ABD ne yapsın senin karne ortalamanı. Yaşın biraz küçük anladığım kadarı ile kendini derslerine vermeni tavsiye ederim.

Hocam bak ciddi söylüyorum üniversiteyi vs artık neyi bitiriyorsan bitirmeden düşünme. Bende düşündüm ciddi ruhsal sıkıntılarım oldu. Şaka yapmıyorum aynı sizin gibi düşünüyordum yavaş yavaş kafayı sıyıracak gibi oldum. Hazır sıyırmamışken şimdi sadece okula odaklan salla geleceği yoksa şimdiden anksiyeteye selam demiş olursun.

Yani şu an için karnem 95 ortalamanın altına hiç gelmedi ama etkisi falan olur mu :D.

Ve Green Card ile vatandaş olmasan bile galiba sınırsız kalabiliyorsun eğer öyleyse vatandaş olmanın ne ayrıcalığı var?

Green Card'ın tek farkı oy kullanamamak diye biliyordum ama sanırım başka şeyler de varmış: ABD'nin vatandaşlarına sağladığı bazı şeylerden yararlanamamak, başka bir ülkede ikamet edilmeye başlandığında Green Card'ın iptal olması gibi gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı