Abdurrahman Dilipak açıklamasında doları "Allah'ın yükselttiğini" belirtti

Senin düşünmen yarım yamalak. Zira ''birileri dur desin şunlara'' gibi bir cümle kurdum, farkında mısınız? Ayriyeten mevcut hükümet döneminde Ateizm gibi inanışlar arttı, en büyük etkenide mevcut iktidardır. Şimdi benim ilk yazdığım ile senin bu yazdığının ne alakası var yahu?
Ozaman cümle kurmayı bilmiyorsun. Milleti dinden soguttukları için birisi durdursun şunları gibi bir anlamı var. Ayrıca farketmez mevcut Türkiye koşullarında milletin dinden soguması düşünülecek en son sorun,gerçi bence sorunda degil.

Evet hocam, internette var fakat şimdiki hükümet din, Allah, kitap diyerek gençleri dinden soğuttuklarının farkında değil. Hele Abdurrahman Dilipak'ın bu dediği tam bir fiyasko zaten. Sorsan Müslüman'ız diyorlar.
Yani ivmelendiren bir çarpan olduğunda haklısın ama en büyük etken değil, sadece bazı şeyleri hızlandırıyor.

Bunlar cidden alay ediyorlar sanırım. :D

Din araç çünkü, sabah akşam allah, kitap diyen adamların zerre umrumda değil aslında bunlar. İşine yarıyor mu? Evetse kullan, yaramıyorsa bakara makara bile dersin. Dinsiz insanları bile rahatsız ediyor bu davranışları.
Din araç olarak katılmıyorum insanlar dini ve milli değerleri sömürmek çok basit bunlar hassas konular zaten.

fposter,small,wall_texture,product,750x1000.u1.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı