Abilerim korsan oyun indirmek istiyor

Ya da indirme direkt. Zorla indirecek değiller ya.
Aslında tam anlatamadım, olay şöyle. Şimdi bu bilgisayarın toplanmasında onların da katkısı olduğu için bu bilgisayar hepimizin bilgisayarı olmuş, ve bu yüzden bilgisayara katkıda bulundukları için korsan oyun indirmek istiyorlar.
PC korsan açmıyor dersiniz. :D
O kadar da salak değiller be :D yani korsan açmıyor yalanını yemezler.

Kafasına ütü ile vur. Sonra bu resmi göster.

Eki Görüntüle 620232
Ama haram değil :D
Boy-kilo konuları yasaklansın.
Ne alaka şimdi, anlamadım? :D
Torrent sitesi önerisi.
İsim veremem. Ama google'a ''sağlam crackli oyun indir'' yazınca ilk çıkan güvenli oluyor :D
Ya da burada güvenilir siteler veriliyor.
GARANTİ EDEMEM ama Reddit kullanıcılarına güvenmek gerek.
https://www.reddit.com/r/CrackWatch/comments/8opuhg/crack_watch_beginners_guide_to_crack_watch/
Link önizlemesi açılırda banlanırım diye sadece görüntü olarak yazdım. Kopyalayıp taryıcıya yapıştır. Yoksa tıklayarak giremezsin.

Bulabildiğin tüm virüsleri indir bilgisayara oyundan olmuştur de sorarlarsa.
Korsan oyuna hayır diyenler acaba, orijinal windows10 mu kullanıyorlar?
Evet?
Ben korsana karşı değilim hiç kimse kusura bakmasın ben bir oyuna 400 birim vermem ya komşu ülke 60 birim e alırken hem de, verilen emeğe hiçbir sözüm yok yaptığımız da yanlış ama bir atasözü derki "Nerde beleş oraya yerleş."
Hırsız, emek hırsızı + kul hakkı. Eğer müslüman isen cehennem garanti 🔥🔥
Abilerinin kafası çalışıyormuş.
Sizin çalışmıyor.
Pardon? Bu insanların oynamaya neden hakkı olmasın? Bu gereksiz bencillik ve ukalalığın sebebini anlatsana biraz.
Lüks yaşamak hayatta kalmak için bir zorunluluk değil.
Diğeri korsan indirmeye çalışırsa 2'niz birleşip onu dövün.
Buna çok güldüm :D Mantıklı
sırf emek hırsızlığı diye ölelim mi :D
Eğlenmesin.
ama adamlar 1 kere yaptığı oyunları kopyalayıp kopyalayıp yüksek fiyatlara satıyorlar.
Herkese ayrı oyun mu kodlasınlar?
Ama haram değil :D
Sevap mı? Dini boyutu bir yana kullanan insan emek hırsızıdır.

Onlara oyun yapmanın kolay olmadığını‚ gecesini gündüzüne katarak oyun yapıldığını ve buna karşılık belirli bir miktar para ile satışa sunulduğunu söyledim ve biraz empati yapmalarını istesem bile kendi bildikleri yoldan gidiyorlar.
Buradan sonrasını okumadım. Güzel duyar kasma konusu. Umarım abilerin bilgisayarına korsan oyun indirmekten vazgeçmezler.

Virüslü olanlar genellikle düşük boyutlu oyunlar oluyor. Size bir bilgi vereyim bir GTA 5 en en en fazla maksimum derecede 35 GB'a indirilir, siz gidip 10 MB'a GTA 5 indirirseniz...

O zaman sen onlara al. Bence biraz fazla abartıyorsun. Onların korsan indirmesiyle şirket fakan batmayacak. 50 lira olması gereken oyunu bize 300 liraya satan da onlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı