Arkadaşınızın korsan oyun indirmek istemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konsol oyunları ne kadar pahalı olsa da ben uygun fiyatlı orijinal kutulu oyun almayı severim. PS3 oyunlarından bir mini arşivim bile var. Kısaca ben sevmiyorum korsanı. Arkadaşım pahalı diye korsan indirmeye ısrar etti.

Suçlama yapmak istemem. Kimsenin bütçesini psikolojisini, neyi sevip sevmediğini bilmiyorum. Orijinal alıp oynamak en iyisi.

Ekleyeyim, arkadaşımın Steam'inde 100 küsur oyun var hepsi orta fiyatlı ya da ucuz oyunlar. RDR2 çok pahalı olduğu için korsan indirecek.

Bu nasıl bir uslup ya adam yıllarca uğraşsın oyunu yapmak için sonra biri çıkıp desin ki korsan indirin var mı böyle bir saygısızlık ya.

Arkadaş ben korsan inidiriyorum mu demiş ? Böyle boş boş artistlik yapmayın. Adam fikrini söylüyor. Hemde insanlar korsan kullanabilirler bu kendi tercihleri.

Ben konsol oyuncusuyum, arkadaşım ise bilgisayar oyuncusu. Ben ona bir oyundan bahsedince o da o oyunun bilgisayar versiyonunu korsan indireceğini söyledi. Yapma, virüs girer dedim, "ben önlem aldım." dedi. Bu arkadaşının bilgisayarına kötü programlar iner mi veya başına bir iş gelir mi? Bazen böyle konularda o arkadaş sen olabilir misin diye soruyorlar, o yüzden başta konsol oynadığımı belirttim.

Bırak gelsin dersini alır kardeşim sende üstüne üstüne tamam yükle de.

Ekleyeyim, arkadaşımın Steam'inde 100 küsur oyun var hepsi orta fiyatlı ya da ucuz oyunlar. RDR2 çok pahalı olduğu için korsan indirecek.

Arkadaşınız indirince yapımcı hiçbir şey kaybetmez. Fakat arkadaşınız çok şey kaybeder.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı