Abim benim yerime oyun oynamayı tercih ediyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Gtafanı532

Picopat
Daha fazla  
Başlıkta da gördüğünüz gibi abim benim yerime bir oyunla daha fazla ilgileniyor. Şu sıralar Stardew Valley adlı oyuna taktı günde 8 ila 9 saat arası oynuyor. Neymiş efendim tarla ekiyormuş benim yerime o oyunu tercih ediyor. Ne yapmalıyım çok üzücü bir durum :(
Dostum cevap da yazar mısın?

Başlıkta da gördüğünüz gibi abim benim yerime bir oyunla daha fazla ilgileniyor. Şu sıralar Stardew Valley adlı oyuna taktı günde 8 ila 9 saat arası oynuyor. Neymiş efendim tarla ekiyormuş benim yerime o oyunu tercih ediyor. Ne yapmalıyım çok üzücü bir durum :(
dostum cevap da yazar mısın?

Hocam başka bir bilgisayar varsa oyunu tam bilmiyorum beraber oynayabiliyorsanız beraber oynayın. Onun dışında bir süre sonra sıkılır herhalde. İlgisini çekmeye çalış. Ona iyilik yap cips falan al. İyi davran yani.

Dostum cevap da yazar mısın?
sende o oyuna başlayarak abin ile beraber oynayabilirsin

Hocam başka bir bilgisayar varsa oyunu tam bilmiyorum beraber oynayabiliyorsanız beraber oynayın. Onun dışında bir süre sonra sıkılır herhalde. İlgisini çekmeye çalış. Ona iyilik yap cips falan al. İyi davran yani.
Sağolun bilgisayarımızın sistemi düşük o yüzden pek birlikte oynanıcak oyun yok zaten her zaman o tip oyunları teklif ediyorum ama hayır diyor ve zaten cips alıcak param yok yaşım küçük nekadar iyi davranırsam davranıyım beni çileden çıkarıyor
Abini ne yapacaksın? Kendinle yapılabilecek hobileri edin.
Yaşım küçük yapıcağım pek birşey yok
Sen de onunla oyna.

Yapamam çünkü evde bir bilgisayar var :(

Yaşım küçük evet. Sadece 18 yaş altı yaparsam bir şeyler yazmam kısıtlanır diye korktum.
Çoğu kişide öyle oluyor. Abini boşver önünde daha çok şey var yani. Hobi bul veya manita yap olmazsa spor yap ama abini gereğinden fazla önemseme. O seni o kadar önemsemez ve bunun gibi durumlar olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı