Abim geceleri beni uyutmuyor

Recep34

Femtopat
Daha fazla  
Hepinize iyi geceler abim 23 yaşında ben ise 19 yaşındayım abimle aynı odada uyuyorum abim geceleri geç saatlere kadar saat gece 1-2'ye kadar telefonla uğraşıyor Instagram da videolar izliyor sonra arkadaşıyla PUBG Mobile oynuyor haliyle de çok ses çıkıyor telefon sesinden dolayı uyuyamıyorum abime her seferinde abi telefonun sesini kısabilir misin uyuyamıyorum diyorum ama sesi kısmıyor mesela abim şu an arkadaşıyla odada PUBG Mobile oynuyor ve ben bu saatte uyuyamıyorum. Ne yapmalıyım sizce?

Yani interneti kapatabilirsin ama abinin yapabileceği daha fazla şey olacağı için, yani işin sonu internet sorunlu bunu başka firmaya taşıyayıma kadar gider iş alırsın başına. Ailen çözemiyorsa kulak tıkacı al, kulak tıkacı çözer

Yurtta kalan arkadaşlar çok kullanıyor kulak tıkacı. Ben de gürültülü bir mahallede ve apartmanda olduğumdan bazen çalışırken kulaklık takıyorum sesi kesmesi için

Bunu bize sorman biraz saçma abin 23 yaşında adam gidip ciddi ciddi konuş olmazsa aileni de olaya dahil et.

Kulaklık takabilir belki.

Söyledim ama takmıyor.

Bunu bize sorman biraz saçma abin 23 yaşında adam gidip ciddi ciddi konuş olmazsa aileni de olaya dahil et.

Anneme söyledim annem abime söyledi abim beni haksız çıkardı sonra bana sen niye gidip beni şikayet ediyorsun dedi yani yine değişen bir şey olmadı.

Yani interneti kapatabilirsin ama abinin yapabileceği daha fazla şey olacağı için, yani işin sonu internet sorunlu bunu başka firmaya taşıyayıma kadar gider iş alırsın başına. Ailen çözemiyorsa kulak tıkacı al, kulak tıkacı çözer.

Yurtta kalan arkadaşlar çok kullanıyor kulak tıkacı. Ben de gürültülü bir mahallede ve apartmanda olduğumdan bazen çalışırken kulaklık takıyorum sesi kesmesi için.

Kulak tıkacı evde yok maalesef hiç kullanmadım.

Abin seni nasıl haksız çıkarabilir onu anlamadım ama istersen kulağına rahatsız etmeyecek bir kulaklık takıp klasik müzik eşliğinde uyuyabilirsin.

Anneme söyledim annem abime söyledi abim beni haksız çıkardı sonra bana sen niye gidip beni şikayet ediyorsun dedi yani yine değişen bir şey olmadı.

Kulak tıkacı evde yok maalesef hiç kullanmadım.
Abin seni nasıl haksız çıkardı yoo ben yatıyorum mu dedi yani bilemiyorum da kulak tıkacı veya aktif gürültü engellemesi olan kulaklık al dışarıyı duymazsın

Geri
Yukarı