Abimi üzmemek için ne yapabilirim?

Çok teselli olduğum bir kız arkadaşım var, (sadece kız arkadaşım) ona da arada sırada anlatıp rahatlıyorum; teyzem de umarım beni anlar.
Hepinize teşekkür ederim, bana yardımcı oldunuz; ( konuyu kapatmıyorum) hepiniz çok iyi insanlarsınız.
Dostum herhangi bir sorun olursa lütfen bana etiket at, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Onun dışında hayatın keyfini yaşamaya bak. :)

Yaşına bakmadan önce seni 14 yaşında falan zannettim. Ya senin ya abinin ya da direkt ailenizin psikolojisi bozuk.

Psikoloğa falan git, forumlardan medet umma.

Son düzenleyen: Moderatör:
12 yaşında böyle davranan bir çocuğumuz varsa geçmiş olsun.

@Silinen üye, nasıl hissettiğini annene ve babana anlat, yardım iste. Yol göstersinler.

Neden böyle davranıyorsunuz? Diğer arkadaşlar bana güzelce yardım etmişken.
12 yaşında böyle davranan bir çocuğumuz varsa geçmiş olsun.

@Silinen üye, nasıl hissettiğini annene ve babana anlat, yardım iste. Yol göstersinler.

Profilimdekini rastgele girdim, forum kabul etsin diye; ayrıca 12 yaşımda olduğum için pisikolojik sorunlarım olmayacak diye bir şey yok.

Neden böyle davranıyorsunuz? Diğer arkadaşlar bana güzelce yardım etmişken.

Profilimdekini rastgele girdim, forum kabul etsin diye; ayrıca 12 yaşımda olduğum için pisikolojik sorunlarım olmayacak diye bir şey yok.
12 yaşında bir çocuğun böyle sorunları olmamalı. Olmayacak diye bir şey yok ama olmaması gerekiyor işte. Annene ve babana durumu anlat, onlara nasıl hissettiğini söyle ve yardım etmelerini iste. Forumdaki tanımadığın elemanlardan ne yardımı isteyeceksin, ailen mi onlar senin?

Yeni konular

Geri
Yukarı