Abone basılan YouTube kanalını geri döndürmek

Daha fazla  
Karşılıklı abone olarak kanalıma abone kastım ve pişmanım neredeyse 550 aboneyi karşılıklı sen bana ol bende sana olayım gibi şeylerle abonemi yükselttim. Şimdi normalce video çekeceğim. Sorum işe şu düzgünce video paylaşsam kanal düzelir mi? Yoksa boşa uğraşmayayım mı?

Düzgün bir konseptin olsun sakın halini tavrını bozma az birşey izlenince, Tava duyar olursun.

Kanalınıza ne yaptınız ki düzelteceksiniz? Yani "abone ol" olayı ise videolarla nasıl düzelteceksiniz? Kitlenizi mi düzeltmek istiyorsunuz?
kitleyi düzeltmek istiyorum kanala mesela ben birine diyorum ki sana abone oldum sende bana ol gibi abone kastım ama pişmanım ve düzeltme imkanım var mı?

kanalınızı kapatın. Yeni açın geri dönmeniz imkansız gibi bir şey. Eğer video çekmeye başlarsanız max 200 görüntüleme olur. Buda bot basmışsınız gibi olabilir.

Sürekli GT. Yaptınız ve abonenizi eski hale döndürmek istiyorsunuz değil mi yanlış anlamamışım?

kanalınızı kapatın. Yeni açın geri dönmeniz imkansız gibi bir şey. Eğer video çekmeye başlarsanız max 200 görüntüleme olur. Buda bot basmışsınız gibi olabilir.
Sürekli GT. Yaptınız ve abonenizi eski hale döndürmek istiyorsunuz değil mi yanlış anlamamışım?
Sorum şu: yeni videolar çekersem yeni bir kitle oluşturabilir miyim?

Geri
Yukarı