Abra A5 v.9.2.2 laptop oyunlarda düşük FPS veriyor

YalınBey

Centipat
Öncelikle merhaba. Monster Abra A5 v.9.2.2 olan bilgisayarımda 1050 Ti ve Intel i7 7700HQ bulunmakta. Aynı ekran kartı başka bir tanıdığımda var, onun bilgisayarında çok iyi işler görüyor ama benim bilgisayarımda çok büyük performans kaybı oluyor. İşlemcilerimiz bile aynı olmasına rağmen, onunki en yüksekte çok az FPS kayıplarıyla oynuyor. Ben daha Minecraft en düşük ayarlarda hep FPS düşmesi yiyerek oynuyorum. Bunun sebebi nedir acaba? Yardımcı olursanız sevinirim iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba. Monster Abra A5 v.9.2.2 olan bilgisayarımda 1050 Ti ve Intel i7 7700HQ bulunmakta. Aynı ekran kartı başka bir tanıdığımda var, onun bilgisayarında çok iyi işler görüyor ama benim bilgisayarımda çok büyük performans kaybı oluyor. İşlemcilerimiz bile aynı olmasına rağmen, onunki en yüksekte çok az FPS kayıplarıyla oynuyor. Ben daha Minecraft en düşük ayarlarda hep FPS düşmesi yiyerek oynuyorum. Bunun sebebi nedir acaba? Yardımcı olursanız sevinirim iyi günler.
Oyunlar nerede kurulu? Sıcaklıklar ne alemde?

Virüs bulaşmış olabilirmi?
bilgisayarıma daha 1 ay önce format attım
Minecraft'ta bile böyle ise donanımsal bir ariza olabilir.
elbette olabilir laptop 4 senelik son 2 senedir çok yavaş çalışıyor
Oyunlar nerede kurulu? Sıcaklıklar ne alemde?
oyunlar harici disk te kurulu ama ssd de olan oyunlarda var ama ikisin de de kasıyor sıcaklığa gelince oyun açtığımda 60 65 derece oluyor ekran kartı işlemci 65 laptop olduğundan dolayı bu sıcaklıklar normal diye biliyorum ama yanlışım varsa lütfen düzeltin

Yeni konular

Geri
Yukarı