Abra A5 V11.7 mikrofonu ile Rampage kulaklık nasıl kullanılır?

shaEpeer

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, eski bir oyuncu kulaklıgım var. Ses ve mikrofon seklınde 2 tane jakı var fakat mıkrofonu calısmıyor, o neden ile laptopa sadece ses jakını takıyorum ve çalışıyor fakat ses jakını takınca mikrofona erişemiyorum, kulaklığı çıkarınca laptop mikrofonuna erişebilyorum. Hem laptopun mıkrofonunu hem de eski kulaklığımı birlikte nasıl kullanabilirim aynı anda?

• Windows 10 Pro.
  • Kulaklık: Rampage.
  • Laptop Monster Abra A5 V11.7.
  • 1 tane ses.
  • 1 tane mikrofon girişi var laptopta.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, eski bir oyuncu kulaklıgım var. Ses ve mikrofon seklınde 2 tane jakı var fakat mıkrofonu calısmıyor, o neden ile laptopa sadece ses jakını takıyorum ve çalışıyor fakat ses jakını takınca mikrofona erişemiyorum, kulaklığı çıkarınca laptop mikrofonuna erişebilyorum. Hem laptopun mıkrofonunu hem de eski kulaklığımı birlikte nasıl kullanabilirim aynı anda?

• Windows 10 Pro.
  • Kulaklık: Rampage.
  • Laptop Monster Abra A5 v11.7.
  • 1 tane ses.
  • 1 tane mikrofon girişi var laptopta.

Mikrofonu bilgisayarınki yapın nasıl yapıldığını unuttum hem neden böyle bir ihtiyaç duydunuz.

Mikrofonu bilgisayarınki yapın nasıl yapıldığını unuttum hem neden böyle bir ihtiyaç duydunuz.
Discord tan görüşme yapacağım için ve kulaklık takmam gerekli .

Ben de bulamadım ve değiştiremedim aygıt yöneticisinde gözüküyor sadece

Geri
Yukarı