Abra A5 V12.1 İncelemesi

Gordon Freeman

Kilopat
İncelemeye nerden başlasam bilemedim. Evdeki masaüstümün yanına bir de taşınabilir güç lazımdı. Hafif olması bence en büyük artısı, taşırken çok rahat taşınıyor.

İsterseniz önce fiziksel olarak inceleyelim:
  • Tasarımının çok şık olduğunu söyleyebilirim. Bir MSİ kalitesi olmasa bile MSİ'a o kadar para verilmez.
  • Sağdaki fan çıkışı önce problem yaratır sanmıştım fakat sıkıntı yaratmıyor. Normal kullanımda sol arkadaki işlemci fanı çalışıyor, oyunda ise sağdaki ekran kartı fanıda çalışmaya başlıyor.
Ses düzeyi eski bilgisayarım kadar olmasa bile yeterli diyebilirim. Şimdi gelelim performans ve ısınmaya bilgisayar biraz ısınıyor bunu itiraf edeyim. Performansı ise bildiğimiz GTX1050. Kütüphanede ağır uygulama veya ağır olmasa bile Minecrafta bile aşırı fan sesi çıkıyor yani dediğim gibi kütüphane kullanımına uygun değil.

Biraz kısa ve az bir inceleme oldu sorularınızı sorun, ben de cevaplayayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Piyasada o fiyata göre alınabilecek en iyi ürün bu sanırım. Arkadaşın dediği gibi tasarımı çok hoş ve diğer gaming laptoplara göre ince ve hafif.

Ben rahatsız edici bir sıcaklıkla karşılaşmadım henüz. Fan sesi konusunda ise Controll Center'dan fanın çalışma hızını düşürürseniz gayet sessiz çalışıyor. Ama tabiki fan hızlanınca biraz fazla ses çıkıyor.

Oyun performansı gayet iyi. Youtube'da bu cihazla çekilmiş oyun testleri var bakabilirsiniz.

Onun dışında almayı düşünenler varsa Windows 8.1 kurmasınlar [emoji28] Kutuda flashla birlikte driverları gönderiyorlar Windows 10 için, indirmenize gerek kalmıyor yani.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar sorularınız olursa bende yanıtlamaya çalışırım

Piyasada o fiyata göre alınabilecek en iyi ürün bu sanırım. Arkadaşın dediği gibi tasarımı çok hoş ve diğer gaming laptoplara göre ince ve hafif.

Ben rahatsız edici bir sıcaklıkla karşılaşmadım henüz. Fan sesi konusunda ise Controll Center'dan fanın çalışma hızını düşürürseniz gayet sessiz çalışıyor. Ama tabiki fan hızlanınca biraz fazla ses çıkıyor.

Oyun performansı gayet iyi. Youtube'da bu cihazla çekilmiş oyun testleri var bakabilirsiniz.

Onun dışında almayı düşünenler varsa Windows 8.1 kurmasınlar [emoji28] Kutuda flashla birlikte driverları gönderiyorlar Windows 10 için, indirmenize gerek kalmıyor yani.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar sorularınız olursa bende yanıtlamaya çalışırım
Ben de bunu almayı düşünüyorum nerden kaça aldınız acaba?

Hiçbir sıkıntı yaşamazsın. Zaten en güvenilir yer orasıdır satın alabiliceğin. Ben bu laptoptan oldukça memnunum orada bir sıkıntım yok sadece daha iyisini istiyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı