Abra A5 V15.1.2 vs Abra A5 V15.1.1

psychopat

Centipat
Merhabalar bu iki modeli incelediğimde tek farklarının SSD farkı olduğunu SSD farkı ıcın fazladan 400 TL vermeye gerek var mı sizce? Model listesi aşağıdadır.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 SSD de SATA girişini kullanıyor o yüzden ilerde m.2 SSD alıcaksın büyük ihtimalle sonuçta kullanmak için yapılmış o portlar da.
O yüzden 256 GB'lık olanı alman daha iyi olur bence. Ayrıca bende de v16.1.1 modeli var 480 GB'lık SSD ADATA SU630 modeli ve kronik sorunları var mavi ekran vermişliği var birçok kere. Kısacası benim önerim 256 GB'lık olanı alıp bir yandan da internetten m.2 ssd satın alman olur.

2 SSD de SATA girişini kullanıyor o yüzden ilerde m.2 SSD alıcaksın büyük ihtimalle sonuçta kullanmak için yapılmış o portlar da.
O yüzden 256 GB'lık olanı alman daha iyi olur bence. Ayrıca bende de v16.1.1 modeli var 480 GB'lık SSD ADATA SU630 modeli ve kronik sorunları var mavi ekran vermişliği var birçok kere. Kısacası benim önerim 256 GB'lık olanı alıp bir yandan da internetten m.2 ssd satın alman olur.

İllaki monster almak zorunda degilim bu fiyat aralğında daha iyi performans verecek kronik sorunları olmayan bir model var mı başka markaya ait olan ? Monster alıp çok memnun olan da var hiç memnun olmayan da açıkçası bu durum kafamı karıştırıyor.

Benim bütçem kısıtlı olduğu için Monster markasına bakıyordum ancak bilinen markalar MSI ASUS vs. çok övülüyorlar. Özellikle de metal kasa tasarımından dolayı. Ancak elektronik aletler oldukları için tabi ki sıkıntı çıkma ihtimali var, Monster'ın iade açısından sundukları gayet cazip bence bir denemekten zarar gelmez. Bu yeni nesillerin kasası da gayet güzel olmuş bana soracak olursan. Bu arada plastik kasa olması pek de bir olumsuz duruma yol açmadı. Nasıl göründüğünü merak edersen fotoğraf paylaşabilirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı