Monster Abra A5 V15.1.1 Oyunlarda Kasma Sorunu

Steyc

Centipat
Merhabalar. Ben 1 hafta önce Monster Notebook Abra A5 V15.1.1 dizüstü bilgisayar aldım. Sürücü kurulumlarını da yaptım. Oyun denemesi icin Battlefield 5'i indirdim, sorunsuz bir şekilde oyunu oynadım. Ama daha sonrasında PES 2019'u indirip oynamak istediğimde oyun aşırı derecede donmaya başladı. Bunun sebebi ne olabilir sizce? Yardımcı olursanız sevinirim.

PES 2019 un duzgun optimize edilmemis/ konfigure edilmemis olmasi olabilir. BF V i sorunsuz oynatan makinenin PES'in herhangi bir oyununda kasmasinin baska aciklamasi olamaz.

Merhabalar. Ben 1 hafta önce Monster Notebook Abra A5 V15.1.1 dizüstü bilgisayar aldım. Sürücü kurulumlarını da yaptım. Oyun denemesi icin Battlefield 5'i indirdim, sorunsuz bir şekilde oyunu oynadım. Ama daha sonrasında PES 2019'u indirip oynamak istediğimde oyun aşırı derecede donmaya başladı. Bunun sebebi ne olabilir sizce? Yardımcı olursanız sevinirim.
Nvida ayarlarında yüksek performansı seç.
Pes 19 ekran kartını tanımlayamıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı