Abra A5 V15.10 alınır mı?

Bütçe
8.800TL
Monster.

Monster Abra A5 V15 (2x16 GB) almak istiyordum ancak YouTube'da birçok sorun yaşayan kullanıcı ile karşılaştım. Monster kullanıp deneyimi olan arkadaşlar varsa almamı tavsiye eder mi? Veya kendileri ne gibi sorunlarla karşılaştılar? Artı ve eksi olarak yazarsanız çok sevinirim.

Not: 2x16 ve render için uygun bir laptop olursa güzel olur. Saçma sapan laptoplar önermeyin.

Alınmaz.

Ryzen daha serin çalışmıyor. Senin kullandığın Laptop'un soğutma sistemini aynı skaladaki bir Laptop'a taksan o da serin çalışır. Diğer cihazların testlerine bak.

Benim kullanmama bir ilgisi yok, Legion 5 Intel versiyonu maks 94 derece AMD versiyonu maks 88 derece görüyor. Hem Ryzen daha yüksek TDP değerine sahip. Madem MSI üstünden gideceğiz, benim laptop ile maks 86 derece gördüm aynı laptopun Intel versiyonu 89 derece.

Eğer masaüstü üstünden karşılaştırma yapıyorsanız yanılıyorsunuz mobilde Ryzen bu sene bariz şekilde üstün.

Benim kullanmama bir ilgisi yok, Legion 5 Intel versiyonu maks 94 derece AMD versiyonu maks 88 derece görüyor. Hem Ryzen daha yüksek TDP değerine sahip. Madem MSI üstünden gideceğiz, benim laptop ile maks 86 derece gördüm aynı laptopun Intel versiyonu 89 derece.

Eğer masaüstü üstünden karşılaştırma yapıyorsanız yanılıyorsunuz mobilde Ryzen bu sene bariz şekilde üstün.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
I7 10750H'den bile sıcak çalışıyor.

I7 10750H'den bile sıcak çalışıyor.
Üstelik dell g515 ryzen 5 rx5600m'in hepsiburada yorumlarına bakarsan 100 derecelere bile rahatlıkla ulaştığını söylüyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı