Monster Abra A5 v15.10 almak hata mı?

Bütçe
0 tl

Schmerzenn

Decapat
Yer
Molsheim, Alsace, France
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster Abra A5 V15.10
Logitech G203
Anker Soundcore Life Q10
Meslek
Öğrenci
Mecbur bu bilgisayarı aldım çünkü diğer düşündüğüm laptopların fiyatları uçmuştu. Ama bu bilgisayardan da şikayetçi değilim ama forumda kimse Monster önermiyor ve içime şüphe düşüyor. Sizce hata mı ettim?

Mecbur bu bilgisayarı aldım çünkü diğer düşündüğüm laptopların fiyatları uçmuştu. Ama bu bilgisayardan da şikayetçi değilim ama forumda kimse Monster önermiyor ve içime şüphe düşüyor. Sizce hata mı ettim?

Memnun kaldıysanız neden hata olsun ki destek sistemleri kaliteli garantide çözemeyecekleri sorun neredeyse yok bence iyi yaptınız para konusuna gelecek isek para kazanılır hocam dert etmeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı olsun güle güle kullan. Umarım sana iyi bir deneyim yaşatır. Laptop hakkında bilgi sahibi değilim fakat satın aldıktan sonra bu soruyu sorman mideni bulandırabilir. Sonuçta bilen bilmeyen önyargısı olan olmayan herkes bir fikir beyan edecektir.

Bayağı bir araştırmaya gitmiştim ve istediğimi alamadığım için biraz da olsa bir şüphe düşmüştü içime sağ olun içim rahatladı.

Hayırlı olsun güle güle kullan. Umarım sana iyi bir deneyim yaşatır. Laptop hakkında bilgi sahibi değilim fakat satın aldıktan sonra bu soruyu sorman mideni bulandırabilir. Sonuçta bilen bilmeyen önyargısı olan olmayan herkes bir fikir beyan edecektir.

Aynen öyle kullanmayan insan bilemez ve boş yorumlar yapar ayrıca güncel bir laptop desteği falanda iyi temiz kullanırsa bir daha bilgisayar alıncaya kadar idare eder.
Bayağı bir araştırmaya gitmiştim ve istediğimi alamadığım için biraz da olsa bir şüphe düşmüştü içime sağ olun içim rahatladı.

Temiz bir virüs programı indirin 5 ayda 6 ayda bir toz bakımını fan bakımını yılda 1 kez olur artık tam bilmiyorum macun yenileme olayını yaparsanız sizi bayağı uzun seneler idare eder.

Biz alırken sorun yaşanma olasılığından dolayı önermeyin Abra'ları, siz sorunsuz şekilde alıp kullanıyorsanız bir sorun yok bence. Hayırlı olsun:)

Sadece Valorant oynuyorum arada sırada technıc Launcher ve NFS'u 2 oynuyorum.
Valorant falan oynamak için aldıysanız kasa toplamanız daha iyi olabilirdi ancak bu şekilde bile kötü görünmüyor.

Her yere götürmek için ve evde küçük bir yaramaz var o yüzden.:D

Sadece Valorant oynuyorum arada sırada technıc Launcher ve NFS'u 2 oynuyorum.

Her yere götürmek için ve evde küçük bir yaramaz var o yüzden.:D

Belki de gezen bir insan olabilirsiniz o yüzden tercihinize yapmam gerektiği gibi saygı duyuyorum ancak dediğim gibi kasa almanız daha da iyi olabilirdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı