Abra A5 V15.3 hard disk ekleme

Epoch7

Femtopat
Daha fazla  
Hard disk eklemek istiyorum fakat hangisini alacağım hakkında bir fikrim yok. Daha doğrusu ebatları hakkında kasaya oturur mu oturmaz mı diye. Yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hard disk eklemek istiyorum fakat hangisini alacağım hakkında bir fikrim yok. Daha doğrusu ebatları hakkında kasaya oturur mu oturmaz mı diye. Yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler.
Bence işi sağlama alıp teknik servise yollayın. Hem temizlesinler hem termal macununu yenilesinler hem de garantisi bozulmadan HDD taksınlar. Eğer sen kendin takarsan HDD yi garanti gider.

Bence işi sağlama alıp teknik servise yollayın. Hem temizlesinler hem termal macununu yenilesinler hem de garantisi bozulmadan HDD taksınlar. Eğer sen kendin takarsan HDD yi garanti gider.
Yanlış bilgi, HDD eklemek garanti dışı bırakmıyor. İnce 7mm 2,5 inç hdd veya m2 ssd takabilirsin. Aynı ürün bende de var. Zaten garantisi dolmuştur.
Bu arada açıp kapatırken rahat açılıyor mu? Bizim menteşeler kırıldı ve alttaki subwoofer için düzgün sürücü buldunuz mu? Subwoofer ın çalıştığı sürücüde ses tok ve aşırı yüksek geliyor ama Sound Blaster işlevsiz. Sound Blaster çalışırken ses kısık oluyor subwoofer çalışmıyor.

Genel mantığınız doğru ama altta slot için ayrı kapak var. Sadece 3-4 vida hatta 2 olabilir onu açıyorsunuz. Ek olarak Monster'ın açıklaması bu yönde.
Hocam benim düşüncem eski de kalmış bir düşünce galiba. Şimdi Monster Notebook desteği aradım ve bu konuyu sordum. Garantisi bozulmazmış. Sayende öğrendim. Sağol.

Yanlış bilgi, HDD eklemek garanti dışı bırakmıyor. İnce 7mm 2,5 inç hdd veya m2 ssd takabilirsin. Aynı ürün bende de var. Zaten garantisi dolmuştur.
Bu arada açıp kapatırken rahat açılıyor mu? Bizim menteşeler kırıldı ve alttaki subwoofer için düzgün sürücü buldunuz mu? Subwoofer ın çalıştığı sürücüde ses tok ve aşırı yüksek geliyor ama Sound Blaster işlevsiz. Sound Blaster çalışırken ses kısık oluyor subwoofer çalışmıyor.
Garantisi dolmadı. 5,6 ay daha var diye biliyorum. Aşağıda belirttiğin teknik şeylerin hiç birini bilmiyorum :D Kuzenim bilgisayar müh mezunu bir ara o halletmişti. Pek bir bilgim yok. Yorumun için sağ ol.

Garantisi dolmadı. 5,6 ay daha var diye biliyorum. Aşağıda belirttiğin teknik şeylerin hiçbirini bilmiyorum :D Kuzenim bilgisayar müh mezunu bir ara o halletmişti. Pek bir bilgim yok. Yorumun için sağ ol.

Yani sormuşsunuz cevaplar önemsiz diyorsunuz öyle mi :D 7mm 2, 5inc HDD bakacaksınız olay bu. Onun dışında PC'yi eksik kullanıyorsunuz biraz sıkıntılı seri bizim ki. Satacağım bende ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı