Abra A5 v16.6.3 CS:GO gibi oyunlarda düşük FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

muammer144

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Espor oyunlarında düşük FPS alıyorum. Araştırdığım kadarı ile aynı özelliklere hatta daha düşük özelliklere sahip cihazlar daha fazla FPS değeri veriyor keza eski laptopum en düşük ayarlarda daha fazla FPS değerleri veriyor.

Oynadığım oyunlar CS:GO ve Valorant. Örnek olarak CS de FPS en düşük ayarlarda da en yüksek ayarlarda ortalama 110-130 arası. Bilgisayarı performans moduna aldım güç seçeneklerinden ve Control Center üzerinden de yüksek performans moduna aldım fakat bir değişiklik olmadı. NVIDIA denetim masasından da birçok ayarı performans olarak değiştirdim, ekran kartını harici ekran kartına aldım onda da hiçbir değişiklik olmadı. Sürücülerimin hepsi güncel. Yardımcı olur musunuz?

Laptop özellikleri (Monster Abra A5 v16.6.3):
i5 10200h.
GTX1650 Ti (4 GB)
8 GB RAM.
512 GB SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz daha geniş çekerseniz daha güzel olur. Advanced'ın üstündeki menüyü ve boot menüsünü de atarsanız daha net anlamaya çalışırım.

Hocam attığım videoyu izleyin en garantisi olacak.
Hocam advanced bölümünde o ayar yok bulamadım yani varsa da. Videoyu sonuna kadar izledim ayarların hepsini yaptım ve oyunu açtım malesef bir değişiklik olmadı

Dosya Ekleri

• 76CC890D-4EC7-421F-97CF-0EDBE7FF0453.jpeg
    76CC890D-4EC7-421F-97CF-0EDBE7FF0453.jpeg
    223,2 KB · Görüntüleme: 37
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam burda bios ayarlarının hepsinden bahsediyor fakat sizin dediğiniz grafik ayarı yok malesef.

Geri
Yukarı