Abra A5 v16.7.1 laptop iyi mi?

Hocam istersen iptal et Acer espire 7 al AMD Ryzen 60 Hz yalniz kronik sorunu hiç yok. Bütçen varsa baska makinelere bak arkadaşlar yardimci olurlar.

Aspire 7 berbat bir cihaz. 45W ekran kartı var. Başından beri size anlatmaya çalışıyorum.
Agalar selam. Bu akşam v16.7.1 siparişi verdim. Sahip olup da memnun olan var mı? Pişman olur muyum? Biraz konuşalım :)

Keşke almasaydınız. Clevo kasa olduğu için sorun çıkarabilir.

Hocam istersen iptal et Acer espire 7 al AMD Ryzen 60 Hz yalniz kronik sorunu hiç yok. Bütçen varsa baska makinelere bak arkadaşlar yardimci olurlar.

Kanka ben kafayı yemek üzereydim iptal talebi oluşturdum inşallah kabul ederler ve uğraşmak zorunda kalmam keşke daha önceden böyle sorunları olduğunu fark edebilseymişim yemişim Gaming notebookunu giriş segmenti LoL ve Valorant'ı açan bir laptop olsun kâfi bana yani Ryzen 5 5500u lu bir laptop bakacağım onun o konusunu başlatacağım şu Monster illeti bir iptal olsun bakalım da o zaman tekrar konu açacağım baksana saat sabahın 7sine geliyor araştırmaktan deli oldum artık 11 bin lira çöpe gidecekti az kalsın inşallah kargoya verilmeden hazırlık aşamasında iptal ederler.

Kanka ben kafayı yemek üzereydim iptal talebi oluşturdum inşallah kabul ederler ve uğraşmak zorunda kalmam keşke daha önceden böyle sorunları olduğunu fark edebilseymişim yemişim Gaming notebookunu giriş segmenti LoL ve Valorant'ı açan bir laptop olsun kâfi bana yani Ryzen 5 5500u lu bir laptop bakacağım onun o konusunu başlatacağım şu Monster illeti bir iptal olsun bakalım da o zaman tekrar konu açacağım baksana saat sabahın 7sine geliyor araştırmaktan deli oldum artık 11 bin lira çöpe gidecekti az kalsın inşallah kargoya verilmeden hazırlık aşamasında iptal ederler.

Acer Aspire 7 almayın. 3060 ekran kartına sahip olmasına rağmen TDP değeri 45W.

Acer Aspire 7 almayın. 3060 ekran kartına sahip olmasına rağmen TDP değeri 45W.

Yok ya Huawei Matebook D15 Ryzen 5 almayı düşünüyorum güzel makine Gaming'den iyice soğdum zatwn bütçem 11 bin TL en uygun Monster vardı ama sevda başlamadan bitti 9 bin e D15 R5 alacağım.

Vazgecti hocam melih hocamiz almaktan.

En iyisini yapmışımdır umarım zaten sende de v16.7.1 var değil mi hocam senin konularını inceledim sorunlu bir model iptal etmek için uğraşıyorum Trendyol üzerinden iptal talebi oluşturdum hazırlık aşamasında olduğu için Trendyol iptal edemiyor Monster notebooktan yanıt bekliyorum 06 civarında oluşturdum talebi 24 saat içinde dönüş yapılacaktır diyor ama ben yine de onla kalmadım Monster'ın müşteri hizmetleriyle görüştüm yetkili kişi iptal talebini oluşturdum ama Trendyol üzerinden alındığı için oradan iptal etmeleri lazım dedi çıkmaz gibi bir şey bekleyip göreceğim artık gelirse de iade edebilirim zaten değil mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı