Monster Abra A5 v16.7.1 ses cızırtısı

Servisi arayıp sormanız daha iyi olur.

Aradık görüştük semih beyla kronik bir sorun olmadıgını çünkü olsa simdiye kadar normalde kullanımda belli ederdi dedi ama işte.
15 gunu gectigi icin almazlar.
Ama bir teknik servis eli deyse iyi olur.

Hocam çare bu bunu devre dısı bırakınca rahatladı makine.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    14,4 KB · Görüntüleme: 44
CS GO, Valorant ve Visual Studio 2022.
Yok yani hangi laptop.
Neyse arkadas cozmus. Sound Blaster varken o hic aklima gelmedi sahsen.
Aradık görüştük semih beyla kronik bir sorun olmadıgını çünkü olsa simdiye kadar normalde kullanımda belli ederdi dedi ama işte.

Hocam çare bu bunu devre dısı bırakınca rahatladı makine.
Aklimda bulunsun, başka sorun yasayan olursa eğer.

Yok yani hangi laptop.
Neyse arkadas cozmus. Sound Blaster varken o hiç aklima gelmedi sahsen.

Hocam noktayı koydum monstler laptoplar kronik sorunlu diye damgalamıslar tek sıkıntısı bataryaları 1 dsaat ama 5 yıl ömrü varmıs konustum belki kutudan cıkanlarda piksel vs gibi durumlar oluyor Monster iyidir.
Yok yani hangi laptop.
Neyse arkadas cozmus. Sound Blaster varken o hic aklima gelmedi sahsen.

aynen hocam monsterla ilgili sorun olursa yardımcı olmaya calısacam ama adamlar yapmıs muazzam teknoloji
Yok yani hangi laptop.
Neyse arkadas cozmus. Sound Blaster varken o hiç aklima gelmedi sahsen.

Aynen hocam Monster'la ilgili sorun olursa yardımcı olmaya calısacağım ama adamlar yapmıs muazzam teknoloji.

Hocam genelde o seri sorunlu.
Ama evet Monster'ın bazi modelleri iyi.
Ben de Abra A7 v11.5 almakta karar verdim.
Cuma sipariş verecegim Allah'ın izniyle.

Hayırlı olsun hocam darısı başımıza :D.
bu arada v11.5'e kararlı mısınız? O fiyata Acer'ın RTX 3060 modelleri bulunabiliyor şu an

Hocam genelde o seri sorunlu.
Ama evet Monster'ın bazi modelleri iyi.
Ben de Abra A7 v11.5 almakta karar verdim.
Cuma sipariş verecegim Allah'ın izniyle.

Abra A5 v16.7.1 kronik sıfır sorun gayet iyi gerçekten tek handikap batarya 1 saat aman oda işte idare eder iş adamı değiliz.

Abra A5 v16.7.1 kronik sıfır sorun gayet iyi gerçekten tek handikap batarya 1 saat aman oda işte idare eder iş adamı değiliz.
Hocam siz de yok diye herkeste olmaz diye bir sey yok.
Ama adiniza sevindim.
Hayırlı olsun hocam darısı başımıza :D.
bu arada v11.5'e kararlı mısınız? O fiyata Acer'ın RTX 3060 modelleri bulunabiliyor şu an
Hocam tesekkur ederim. Aklimda hala 1-2 soru var cuma siparis vermeden once bir kez daha foruma ve okullar acilmisken dostlarima danisirim.

Acer olayina gelirsek bir kaç sebebp var. Ama evet bu modelde kararliyim.
  1. Evet 3060 var ama 5600H-5800H olarak var misal. Bana islemci lazim. Render falan... 11800H daha performansli ya.
  2. Acer ve HP'ye karsi ön yargim var kırılmıyor.
  3. Bana 3060 fazla lazim degil. Zaten kodlama-render-yazilim islerine ilk defa bu laptop ile girecegim. Yani baslangic oldugu icin bana 11800H iyi, 3050 TI iyi.
  4. Ve oyuncu olarak orta-yuksek ayarlarda akici oynatsa bana hayli hayli yeter.
  5. Aldiktan sonra RAM 2*16 yapacagim icin Monster da kasa icini acinca garanti bozulmuyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı