Acer Espire 7 AMD Ryzen Abra A5 v16.7 nasıldır?

tomhardy2022

Hectopat
Daha fazla  
İki laptopun birbirinden handikap dehandikaplari var ama atiyorum Aspire 7 AMD Ryzen 5 500'u daha uzun omurlu mu? Surekli Monster Abra A5 v16.7 kotuluyorlar kisa omurlu yok garantisi anakarti garantisi bitince yaniyor. Nedir bu acik konusmak gerekirse?
@499337 @Silinen üye

İki laptopun birbirinden handikap dehandikaplari var ama atiyorum Aspire 7 AMD Ryzen 5 500'u daha uzun omurlu mu? Surekli Monster Abra A5 v16.7 kotuluyorlar kisa omurlu yok garantisi anakarti garantisi bitince yaniyor. Nedir bu acik konusmak gerekirse?
@499337 @Silinen üye
A16 kötü. Clevo kasa. Soba gibi. Aspire daha iyi ama Nitro da bakılabilir.

Çoğu kişi sorun yaşadı. Sorun yaşamayan şanslı kişilerdensiniz. :)

Umarim oyle olur hocam temiz bir kullanimda bakimlarinda gittigi yere kadar gitse yeter. 2 kez degisim yapildi.
Çoğu kişi sorun yaşadı. Sorun yaşamayan şanslı kişilerdensiniz. :)

Umarim oyle olur hocam temiz bir kullanimda bakimlarinda gittigi yere kadar gitse yeter. 2 kez degisim yapildi.

Hocam fiyat aralığınız bir söyleyin. Eğer iade ederseniz ona göre kendimce birkaç model öneriyim. Kullanım amacınızı da söylemeyi unutmayın. Hayırlı Ramazanlar.

Hocam fiyat aralığınız bir söyleyin. Eğer iade ederseniz ona göre kendimce birkaç model öneriyim. Kullanım amacınızı da söylemeyi unutmayın. Hayırlı ramazanlar.

Kanka merhaba simdilik dusunmuyorum ilk statik ya da fise takinca kapanirsa BIOS ugrasmadan iade edeceğim 10350 para iadesi alacağım icin Aspire 7 AMD Ryzen 5 500'u modelini alacağım benim icin 120 Hz 60 Hz cok onemi yok panel canli olsun AC kapa yapsin oyun render yapsa yine yeter Monster benim hevesimi cok kirdi. Uzerine para koymak istemiyorum GTX 1650 olsun yeter. 1 ay oldu devam ediyorum 2-3 ay sonra yaparsa iade BIOS /bios ec diyazlize giren bobrek hastasi gibi ugrasamam kotu bir benzetme oldu ama.

Kanka merhaba simdilik dusunmuyorum ilk statik ya da fise takinca kapanirsa BIOS ugrasmadan iade edeceğim 10350 Aspire 7 AMD Ryzen 5 500'u modelini alacağım benim icin 120 Hz 60 Hz cok onemi yok panel canli olsun AC kapa yapsin oyun render yapsa yine yeter Monster benim hevesimi cok kirdi.

O zaman can sağlığı hocam. Yapacak bir şey yok gibi görünüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı