Abra a5 v7.2 Laptop üzerine çay dökülmesi

Yer
Mersin
Daha fazla  
Monster notebook'dan aldığım abra a5 v7.2 bilgisayarımin üzerine çay dokuldu klavye kısmına. 10 saniye sonra kapandı ters çevirdim güç kablosundan ve pilinden ayırıp princ serdim üstüne altına. Ne yapmam lazım? Garanti kapsamına girer mi? Monster notebook şirketi bu konuda yardımcı oluyor mu? Lütfen bilgilendirir misiniz? Daha yeni aldim ve ne yapacağımı bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
olacak olunca oluyor kardeşim. Klavye 40 dolar civarında değiştirirler. Ama çalışıyorsa öyle bir süre kullan basmayana kadar. Oksitlenme yapacak büyük ihtimalle .

olacak olunca oluyor kardeşim. Klavye 40 dolar civarında değiştirirler. Ama çalışıyorsa öyle bir süre kullan basmayana kadar. Oksitlenme yapacak büyük ihtimalle .
döküldügü gün hemen ters çevirdim bataryasını falan söküp pirince yatırdım 11 saat kadar açmadım. sonra açtım çalıştı bi sıkıntı yok gibi şu an dedıgın gıbı oksitlenme olur büyük ihtimalle. Müşteri hizmetlerine yazdım onlarda garanti kapsamı dışında belli bi üçretle temizleriz dedi mailde. ücreti ögrenirsem göndermeyi düşünüyorum uygun gelirse.

bendede oksitlenme var daha bugun 40 dolar dediler. Ama bak çalışmasında problem yoksa verme garantiye. Garantide onarım yapmıyorlar direk değişim var. garantisi bitince kendin söker temizlersin

bendede oksitlenme var daha bugun 40 dolar dediler. Ama bak çalışmasında problem yoksa verme garantiye. Garantide onarım yapmıyorlar direk değişim var. garantisi bitince kendin söker temizlersin
klavyede sorun yok şimdilik hafiften bi yapışma söz konusu var şekerden dolayı oda pek sorun degıl. Sadece içine sızan sıvı beni korkutuyor. Az önce maili cevapladı gerekli kontroller yapıldıktan sonra tarafınıza bilgi gönderilir dedi. Fiyat cıkarmadı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı