Abra A5 V9.3 mü ? Abra A5 V9.2 mi ?

Aradaki fark işlemci farkı var. 9.2' yi seçmen daha iyi olacaktır bu ikisi arasından.

ACER veya DELL'in 1050Ti kullanan laptoplarına bakın. Daha önce Monster kullanan biri olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum. Clevo denilen Çinli bir üreticiden temin ediyorlar kasayı komple. Sonra üzerine Monster yazıyorlar. Anakart muazzam derecede kalitesiz. Mavi ekranla karşılaşmanız yüksek ihtimal. Bu kadarını diyeyim gerisi size kalmış.

ACER veya DELL'in 1050Ti kullanan laptoplarına bakın. Daha önce Monster kullanan biri olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum. Clevo denilen Çinli bir üreticiden temin ediyorlar kasayı komple. Sonra üzerine Monster yazıyorlar. Anakart muazzam derecede kalitesiz. Mavi ekranla karşılaşmanız yüksek ihtimal. Bu kadarını diyeyim gerisi size kalmış.
Hangi modeli kullanıyorsunuz acaba? Bu tarz fiyattaki laptopların çoğunun kasası ortalama derece kalitede. Anakart konusunda bilgim yok. Yaşadığınız sorun başkalarına yardımcı olabilir.

Hangi modeli kullanıyorsunuz acaba? Bu tarz fiyattaki laptopların çoğunun kasası ortalama derece kalitede. Anakart konusunda bilgim yok. Yaşadığınız sorun başkalarına yardımcı olabilir.
Abra A5 v9.1.2 idi. Zorla satmıştım. ACER ve DELL'e güvenin derim.

Hocam PUBG oynuyor musun ? Nasıl, akıcımı, kasma var mı ? Hangi ayarlarda oynanıyor ? Masaüstü olsa bu kadar ikilemde kalmam ama laptop olunca haliyle tedirgin oluyorum. Biraz daha yardımcı olursanız sevinirim :)
Daha gelmedi ürün ama Youtube de videoları var. Ordan istediğin oyuna bakabilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı