Monster Abra A5 V9.3 vs Abra A5 V9.2

Harika çok memnunum. Ekstrada hdd almak zorunda kaldım. 2Tb hdd aldım tüm oyunları very high da 60fps oynuyorum. 76 dereceden yukarısını görmedim sıcaklıkta. Alabiliyorsan 16Gb ram li olanı almanı tavsiye ederim. Çünkü 8gb yetmiyor anlık takılmalar oluyor. Şimdi 8gb ram sipariş ediyorum bende.
Beğenmene sevindim. İnsanların tavsiye ettiğimiz gibi hareket edip güzel sonuçlar alması çok güzel bir şey. Hayırlı olsun.

bende 9.3 aldım ama performansından pek memnun değilim.oyunlarda fps yeterli ama.masaüstünde işlemciyi kullanan yazılım uygulamaları ve chrome gibi kullanımlarda çok hantal kalıyor bu donanıma göre.acaba bende mi bir sıkıntı var.monster yetkili servis normal dedi baktıgında teamviewerdan

bende 9.3 aldım ama performansından pek memnun değilim.oyunlarda fps yeterli ama.masaüstünde işlemciyi kullanan yazılım uygulamaları ve chrome gibi kullanımlarda çok hantal kalıyor bu donanıma göre.acaba bende mi bir sıkıntı var.monster yetkili servis normal dedi baktıgında teamviewerdan

Enteresan bende gayet güzel çalışıyor sistem. Chrome felan bastiğimda açiliyor. Oyundan alt tab ile geçişler felan gayet güzel. Ssd ile hızlıca açması lazım tuhaf.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı