Abra A7 v11.5 vs. ASUS ROG STRIX G17

Bütçe
12000-13000
Ah kardeşim sende bilgisayar mühendisi fakülte birincisi olup IBM'de İtalya'da çalıştığımı 30 yaşıma kadar kaç tane bilgisayar topladığımı bilsen sen de bunları yazmazsın :)

Amacım sana kim olduğumu anlatmak veya polemik yapmak değil, belki canlıda çok tatlı konuşan bir insansındır, ama yazılı dilde bu denli net yorumlar yapmamanı öneririm @267305 kardesim. Birçok farkı biliyorum kardeşime topladığım kasa da 3060 Ti mevcut fakat ben o kadar her oyunu Full performans oynama sevdalısı birisi değilim büyük ekran olması daha önemli benim için, çünkü her zaman monitörüme erişimim olmuyor.

Ben de bu modeli sipariş ettim. @RaMCHoMaNia

ASUS Rog Strix G17 G713ıe-hx017 Ryzen 7 4800h 16gb Ram 512gb Ssd 4gb Rtx3050ti 17.3" Fhd 144hz Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Bu fiyatların ben tam tersine artacağını düşünüyorum satıcı Gpn'nin kendi sitesinde 13K zaten. Hayırlı olsun ikimize de.

Yok asla polemik için değil fakat nette araştırıyorum bende doğal olarak 3050 Ti 3060 arasına baktığımda ciddi bir fark oluşuyor tabii ki el elden üstündür ben zaten iddia etmem ama işte 3060 varken 3050 Ti bana göre doğal olarak zayıf. Ve evet gerçektende çok cana yakın birisiyimdir :)

Kaç gündür bakıyorum 12 bin bandında 3060 o fiyatlarda yok dün bende gittim Asus aldım kur düşmediği sürece olacağını da sanmıyorum

3060 olan modeller için en az 15 bin gözden çıkarmak gerekiyor şu sıralar
Ben Lenovo Legion 5 için indirim bekliyorum. Özellikleri hoşunuza gidebilri ama şuan biraz pahalı.

Ah kardeşim sende Bilgisayar Mühendisi fakülte birincisi olup IBM'de İtalya'da çalıştığımı 30 yaşıma kadar kaç tane bilgisayar topladığımı bilsen sen de bunları yazmazsın :)

Amacım sana kim olduğumu anlatmak veya polemik yapmak değil, belki canlıda çok tatlı konuşan bir insansındır, ama yazılı dilde bu denli net yorumlar yapmamanı öneririm @267305 kardesim. Bir çok farkı biliyorum kardeşime topladığım kasa da 3060ti mevcut fakat ben o kadar her oyunu full performans oynama sevdalısı birisi değilim büyük ekran olması daha önemli benim için, çünkü her zaman monitörüme erişimim olmuyor.

Ben de bu modeli sipariş ettim. @RaMCHoMaNia

ASUS Rog Strix G17 G713ıe-hx017 Ryzen 7 4800h 16gb Ram 512gb Ssd 4gb Rtx3050ti 17.3" Fhd 144hz Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Bu fiyatların ben tam tersine artacağını düşünüyorum satıcı GPN'nin kendi sitesinde 13k zaten. Hayırlı olsun ikimize de.
Bu arada bende zamanında bilmem hatırlarmısınız ama Bank Ekspress çatısı altında daha 12 13 yaşındayken burs alırdım banka şubesi ve bankaların o eski panolarını kurardım babam ile beraber

Alışveriş sitelerinde bu fiyatların 3 4 günü kaldı ne olacağı belli değil inşallah sizde istediğiniz ürüne istediginiz rakamda sahip olursunuz
Haftaya gelecek gözüküyor benim de eğer yetişirse atarım fotoğraf ve ilk izlenimlerimi :)

Efsane Cuma indirimlerini bekliyorum ben. Bu sene 13 Kasım da. Umarım büyük indirimler olur.
Ben de ilk niyetim Kasım indirimlerini beklemekti ama 14 Kasım'da yolcuyum, o yüzden aradan çıkarayım dedim artık... Malum kur tekrar yükselişe geçti 1000 TL indirim güzel bi rakam, umarım güzel fırsatlar yakarlarsınız siz de.

Haftaya gelecek gözüküyor benim de eğer yetişirse atarım fotoğraf ve ilk izlenimlerimi :)

Ben de ilk niyetim Kasım indirimlerini beklemekti ama 14 Kasım'da yolcuyum, o yüzden aradan çıkarayım dedim artık... Malum kur tekrar yükselişe geçti 1000 TL indirim güzel bi rakam, umarım güzel fırsatlar yakarlarsınız siz de.
Umarım güzel fırsatlar olur. Bu arada kullanım deneyimlerinizi sabırsızlıkla bekliyorum.😁

Yeni konular

Geri
Yukarı