Çözüldü Abra A7 v13.2 DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Ekran kartı
nvidia geforce rtx 3050 ti
Merhaba, 2-3 ay önce Monster Abra A7 v13.2 laptop almıştım fakat aldığım günden beri günde en az 1-2 defa mavi ekran hatası alıyorum. Önce DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL hatası veriyor, sonrasında ise yeniden başlayıp whea uncorrectable diyor. Cidden ne yapacağımı bulamadım, bilgisayarımda minidump dosyasını da bulamadım. Her yolu denedim, memorydump dosyası falan da yok. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam onu silerseniz klavyenin ışığını nasıl değişekceksiniz?

Hocam zaten ben normalde de klavyenin ışığını kullanmıyordum klavyemin ışığını kapatıp sildim uygulamayı ve halen bir mavi ekran sorunuyla karşılaşmadım.

Arkadaşlar 1 ay oldu benim sorunum galiba çözüldü çünkü 1 kere bile mavi ekran sorunu ile karşılaşmadım harici bir klavye taktım ve kafam çok rahat.
Ali'beyin verdiği şekilde ayarları yapın. Sonra mavi ekran alınca dosyaları gönderin.

Ali beyin verdiği gibi yaptım ve laptopum gene mavi ekran verdi ama minidump diye bir dosya yok sadece dumpstack diye bir şey var onu paylaşsam olur mu?

Sanırım çözdüm hata kodu:kdbclass.sys idi bu da klavye de sürücülerinde bir hata demek oluyor laptopuma harici bir klavye taktım ve 2 gündür mavi ekran almadım hala deniyorum eğer mavi ekran vermezse size de haber vereceğim.
Tamam haberlerinizi bekliyorum inşallah düzelmiştir ben birsürü yol denedim sürücüleri falan guncelledim herşeyi yaptım ama nafile bulamıyorum minidump dosyasids oluşmuyor

Tamam haberlerinizi bekliyorum inşallah düzelmiştir ben bir sürü yol denedim sürücüleri falan guncelledim her şeyi yaptım ama nafile bulamıyorum minidump dosyasids oluşmuyor.

Şu an 3. günün sonundayım ve 3 gün boyunca bayağı bir saat oyun oynadım ve hatayı almadım araştırmama göre bu hatanın sorunu Monster'in Control Center adlı programı da olabiliyor programıda sildim şu an bir sorunum yok tabii halen deneme aşamasındayım.

Şu an 3. günün sonundayım ve 3 gün boyunca bayağı bir saat oyun oynadım ve hatayı almadım araştırmama göre bu hatanın sorunu Monster'in Control Center adlı programı da olabiliyor programıda sildim şu an bir sorunum yok tabii halen deneme aşamasındayım.

Hocam onu silerseniz klavyenin ışığını nasıl değişekceksiniz?

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı