Abra A7 v14.2 17, 3" alınır mı?

Kardeş beni bilen bilir oldum olsı AMD sevmem. Ben CPU Intel GPU NVIDIA tercih ederim.

Oyun laptopu 17"den aşağı alma işlemci i7 olsun.
Bu fiyat bandından önerebileceğiniz bir marka model var mıdır hocam.

bunu buldum bu nasıldır?

Bu fiyat bandından önerebileceğiniz bir marka model var mıdır hocam.

Bunu buldum bu nasıldır?

Cihaz güzel ama eksikleri var. Ekran kartı orta segment RAM yazıklar olsun bu firmalara 8 GB nedir kardeşim. Eşek yüküyle para istiyorlar RAM'ı bari 16 GB yap.

Cihaz güzel ama eksikleri var. Ekran kartı orta segment RAM yazıklar olsun bu firmalara 8 GB nedir kardeşim. Eşek yüküyle para istiyorlar RAM'ı bari 16 GB yap.
Hocam çok fazla sordum mazur görün beni, ama şunlar nasıldır fikrinizi alabilir miyim?

Hocam çok fazla sordum mazur görün beni, ama şunlar nasıldır fikrinizi alabilir miyim?

Kardeş sıkılmadan sorabilirsin. Sadece sana tavsiyem şu olur. i7 CPU, son 2. rakamı en az 6 olan 7 olursa kaymaklı kadayıf GPU NVIDIA olacak. RAM en az 16. SSD 512 .HDD 1 TB .ekran 17" olsun arkana yaslan keyfine bak.

Kardeş sıkılmadan sorabilirsin. Sadece sana tavsiyem şu olur. i7 CPU, son 2. rakamı en az 6 olan 7 olursa kaymaklı kadayıf GPU NVIDIA olacak. RAM en az 16. SSD 512 .HDD 1 TB .ekran 17" olsun arkana yaslan keyfine bak.
hocam peki bu dediklerinizi GameGaraj'dan kendim konfigüre ederek yapsam olur mu? Yani GameGaraj'dan laptop almak mantıklı mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı