Monster Abra A7 v14.2 alınır mı?

Eğer bütçeniz varsa daha köklü bir markaya yönelmenizi tavsiye ederim. Her şey gözüken donanımdan ibaret değil. Isınma sorunu, fan sesi gibi sorunlar yaşamak istemiyorsanız tabi.

Cihazları limitsiz ve MX4 macun değiştiği zaman sıcaklık diye bir sorun olmuyor.

Dogrudur hocam bende Monster kullanıyorum 2 sene dolmadıgı sürece önermek istemiyorum fakat satın alan kişi karar vermeli öneriler genelde kötü çıkar.

2000 yılında kurulmuş, köklü değil mi yani? 🤔

Limitli 12500H cihazları almaktan daha iyidir fan sesi.
Hocam laptop bu olayı zaten sessiz olması değil mi :D
Ayrıca zamanla o cihaz ısına ısına ekran kartının ayaklarındaki lehimler eriyecek ve reball gerektirecek bu da garantiyi bozar ve çok masraf çıkarır.
Bir marka 23 yıl önce kuruldu diye köklü olmuyor. Vestel 1984'de kurulmuş çıkardığı ürünler belli.
Benim tavsiyem Asus, Lenovo, HP, Dell gibi kendini kanıtlamış bir sorun olduğunda sağlam bir muhattap bulabileceğiniz bir firmaya yönelmesidir arkadaşın.

Hocam laptop bu olayı zaten sessiz olması değil mi :D
Ayrıca zamanla o cihaz ısına ısına ekran kartının ayaklarındaki lehimler eriyecek ve reball gerektirecek bu da garantiyi bozar ve çok masraf çıkarır.
Bir marka 23 yıl önce kuruldu diye köklü olmuyor. Vestel 1984'te kurulmuş çıkardığı ürünler belli.
Benim tavsiyem ASUS, Lenovo, HP, Dell gibi kendini kanıtlamış bir sorun olduğunda sağlam bir muhatap bulabileceğiniz bir firmaya yönelmesidir arkadaşın.

Bu bütçe de güzel ASUS veya Lenovo yok bence tek çaresi Acer almak.

Geri
Yukarı