Monster Abra A7 v14.2 alınır mı?

Benim tavsiyem Asus, Lenovo, HP, Dell gibi kendini kanıtlamış bir sorun olduğunda sağlam bir muhattap bulabileceğiniz bir firmaya yönelmesidir arkadaşın.
Hepsi işlemcilerine limit koyuyor, @erengore daha hakim bunlara. Sağlam firma değil yazdıkların.
Ayrıca zamanla o cihaz ısına ısına ekran kartının ayaklarındaki lehimler eriyecek ve reball gerektirecek bu da garantiyi bozar ve çok masraf çıkarır.
MX4 macun sorun, soğutmaları gayet iyi cihazların.
Hocam laptop bu olayı zaten sessiz olması değil mi :D
Değil, zaten mobil işlemciler halihazırda limitli markalar daha fazla limit koyup performanstan kısıyorlar..

Evet ya kendileri zamanında almışlar içten içe ağlıyorlar ama başkalarının da ağlamasını istiyorlar anlamıyorum bu kafa yapısını.

Ağlasam 2 cihaz daha mı alırım dostum?

Atılan cihaz Tongfang kasa bir de, Clevo bile değil.

Ben şahsi düşüncemi yazdım alıp almaması arkadaşa kalmış.
Bir hikaye daha anlatayım.
Eskiden laptop servisinde çalışıyordum o kadar çok monster cihaz geliyordu ki bizim patron monster tamiri için ayrı bir servis açmıştı.

Ben şahsi düşüncemi yazdım alıp almaması arkadaşa kalmış.
Bir hikaye daha anlatayım.
Eskiden laptop servisinde çalışıyordum o kadar çok Monster cihaz geliyordu ki bizim patron Monster tamiri için ayrı bir servis açmıştı.

Abra serisindeki eski Clevo kasalı modeller kalitesiz, onlara bir lafım yok.

Evet ya kendileri zamanında almışlar içten içe ağlıyorlar ama başkalarının da ağlamasını istiyorlar anlamıyorum bu kafa yapısını.

Ben Excalibur almak isteyenlere almayın diyorum onlar yine de gidip alıyorlar forumda aglıyorlar bana da Monster alma dediler ben sipariş etmiştim önceden, gelecekde ne olacak merak ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı