Abra A7 v14.2.5 nasıldır?

Ben cihazımı 1 temmuz da aldım. Bakıma 6 ay dolunca değil de ya beni zorlamaya başladığı zaman ya da 1 senesini doldurunca göndermeyi düşünüyorum. Birde garantisinin bitmesine 2-3 ay kala yollarım o kadar. Sonra hep kendim hallederim böyle bakım işlerini. @xMithrandir bu arada evet gelince ssd modelini atarsanız çok sevinirim. Sitelerinde yazmamışlar acaba hangi marka.
Geldiği zaman bilgi vereceğim.

Bende crucial var. En azından o kadar berbat değil...
Şanslısın. Ben de ya Samsung ya da Crucial takın bu marka ne böyle diye isyan etmiştim.

Abim Tulpar modeli almıştı samsungsun SSD'si vardı galiba hatırlamıyorum.

Ve pil o kadar ucuz değil?
1000 liradan az her şey ucuz artık. Samsung SSD'sini de kendi seçmiştir muhtemelen.

Hocam internetten baktığınız bataryalar çıkma 2.el oluyor. Yani oradan net piyasayı ogrenemezsiniz. Monster'a batarya direk yurt dışından geldiği için onlara koymuyor onu demek istemiş arkadaş.
E tabii. Yedek alayım desen şu an benim bilgisayara 800'e alabiliyorsun.

Evet arkadaşlar konuyu tekrar gündeme getirdiğim için kusura bakmayın. Bilgisayar az önce elime ulaştı. Orijinal Windows 10 Pro yüklüyorum deneyimlerimi aktaracağım. Bu arada inanılmaz bir görüntüye sahip, bilgisayara dokunuşta dahil hissediliyor. Şu an ilk görünüm olarak beni çok etkiledi açıkçası. 😂

Dosya Ekleri

• IMG_20221201_115025.jpg
    IMG_20221201_115025.jpg
    151,6 KB · Görüntüleme: 25
Evet arkadaşlar konuyu tekrar gündeme getirdiğim için kusura bakmayın. Bilgisayar az önce elime ulaştı. Orijinal Windows 10 Pro yüklüyorum deneyimlerimi aktaracağım. Bu arada inanılmaz bir görüntüye sahip, bilgisayara dokunuşta dahil hissediliyor. Şu an ilk görünüm olarak beni çok etkiledi açıkçası. 😂

Çok şık duruyor. Bu arada oyun testleri yapıp yazarsan daha iyi olur.

Ben cihazımı 1 Temmuz da aldım. Bakıma 6 ay dolunca değil de ya beni zorlamaya başladığı zaman ya da 1 senesini doldurunca göndermeyi düşünüyorum. Bir de garantisinin bitmesine 2-3 ay kala yollarım o kadar. Sonra hep kendim hallederim böyle bakım işlerini. @xMithrandir bu arada evet gelince SSD modelini atarsanız çok sevinirim. Sitelerinde yazmamışlar acaba hangi marka.

Samsung mzvLQ512HBLU-00B00 SSD modeli budur. Bunun haricinde çok şükür ölü piksel vs. hiçbir sorun çıkmadı şu anlık.

Çok şık duruyor. Bu arada oyun testleri yapıp yazarsan daha iyi olur.

Oyun yükleme durumu biraz uzun sürecek yavaştan yüklemeye başladım fakat oyunların boyutları ve kullandığım internetin sınırlı olmasından kaynaklı biraz zaman alacak ama yüklediğim zaman test edip mutlaka bunun içinde yazacağım.

Arkadaşlar selam. Konuyu tekrar gündeme getiriyorum kusura bakmayın biraz uzun sürdü. Yaklaşık olarak 2 haftalık bir süreç oldu şu an herhangi bir sorun yok hala memnunum. Yüklediğim oyunlar şunlar: Apex Legends, Battlefield 1 ve diğer birkaç oyun var. Benim için şu an önemli olan Apex ve Battlefield testleriydi diğerleri zaten çok performans gerektirmiyor. 2 oyunda yüksek ayarlarda 100-120 FPS arası alıyorum grafik ayarlarının olduğu resimleri paylaşacağım bunun haricinde SSD takviyesi yapmam gerekiyor hangi marka model SSD almalıyım öneride bulunabilecek olan var mı 1TB almayı düşünüyorum F/P ürünü olursa çok iyi olur teşekkür ederim şimdiden.
bf.png
apex.png

Güncelleme yapalım yaklaşık olarak 7 ay kadar oldu ve bilgisayarımdan hala memnunum. İstediğim oyunları düşük orta yüksek ayarlarda sorunsuz oynayabiliyorum Windows 10 çok stabil çalışıyor. Bahsedilen kötü durumları henüz yaşamış değilim alacak olanlara biraz fikir oluşturur. 19.200 TL civarı satın almıştım şu anda 23.200 TL olmuş. Ek olarak 1 TB SSD almıştım nazar değmesin giriş veya orta seviye olarak harika cihaz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı