Absürt gelen zengin olma hayalleriniz nelerdir?

Nedense hala bana absürt gelmiyor ama bir şekilde 30-40k para ile motor alıp Trendyol'da kurye olup 3-4 ayda parasını çıkarttıktan sonra (belki de daha kısa sürede çıkabilir) bu parayı biriktirip ev almak evi oda oda kiralayarak pasif gelir elde etmek.😉

Uzatmaya gerek yok.

Ben rüyamda kuzenimle 2 araba alıp satarak bir otomotiv kuruyordum ve zengin oluyorduk.
Apartmanı satın alıp otel olarak işletmek aklıma geldi.
Evi kıraathaneye çevirmek.
Trabzon'da yaşıyoruz annemin yaptığı gözlemeyi arapların çok ziyaret ettiği yaylalarda satmak.
Bunlar gibi.
Bende bir rüya gördüm. Arkadaşımla BİM'in içindeyiz kimse yok, koskoca Bim'de sadece bir su içtim, insan bi Magnum falan alır yer. Rüya bile fakir🥺

Şu an oyle bir hayal hiç kurmadığımı fark ettim. İyiye mi yorumlasam kötüye mi bilemedim.

1 milyon tane arkadaşım var hepsinden 1 dolar istiyorum etti sana 1 milyon dolar sonra bir çikolata fabrikası açıyorum hop 1 milyon müşterin hazır hepsine 3 dolara çikolata satıyorum etti sana günde 3 milyon dolar etti sana ayda 90 milyon dolar hop yılda 1095000000 dolar 70 yıl yaşasam hop etti sana 2.797725e+13 dolar çocuklarımın çocuklarının çocuklarının çocuklarına bile yetecek kadar param olur.

Bak şimdi futbol takımı kuracaksın sonra kendi takımına yenilir diye iddia oynayacaksın oyuncularına belli bir miktar para karşılığı kaybetmelerini isteyeceksin al sana para hilesi(!)

1 milyon tane arkadaşım var hepsinden 1 dolar istiyorum etti sana 1 milyon dolar sonra bir çikolata fabrikası açıyorum hop 1 milyon müşterin hazır hepsine 3 dolara çikolata satıyorum etti sana günde 3 milyon dolar etti sana ayda 90 milyon dolar hop yılda 1095000000 dolar 70 yıl yaşasam hop etti sana 2.797725e+13 dolar çocuklarımın çocuklarının çocuklarının çocuklarına bile yetecek kadar param olur
tek sorun 1milyon arkadaş edinmek

Bak şimdi futbol takımı kuracaksın sonra kendi takımına yenilir diye iddia oynayacaksın oyuncularına belli bir miktar para karşılığı kaybetmelerini isteyeceksin al sana para hilesi(!)
paket oluruz

Uzatmaya gerek yok.

Ben rüyamda kuzenimle 2 araba alıp satarak bir otomotiv kuruyordum ve zengin oluyorduk.
Apartmanı satın alıp otel olarak işletmek aklıma geldi.
Evi kıraathaneye çevirmek.
Trabzon'da yaşıyoruz annemin yaptığı gözlemeyi arapların çok ziyaret ettiği yaylalarda satmak.
Bunlar gibi.

Milyarları yatırarak Microsoft şirketinin değerinden daha değerli bir şirket kuracağım. Yeni işletim sistemleri falan filan her şey var ama her şey özellikle absürt olması için işletim sisteminin masaüstünde Tofaş Şahin var. Sadece Türkçe ve İngilizce var mükemmel.

Geri
Yukarı