Su anki hayalleriniz nelerdir?

limoon

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Benim su anki hayalim, istegim bir PC almak olabilir, bende var ama toplamanın tadı bir baska :)

Kisacasi su anki hayalleriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Toplama PC eziyetten başka bir şey değildir. Aklınız ve bütçeniz varsa iyi bir oyun laptopu alın, keyfinize bakın derim.

Hayalim yok, hayata bırakıyorum. Elimden geldiğince çabalıyorum. :)

Toplama PC eziyetten başka bir şey değildir. Aklınız ve bütçeniz varsa iyi bir oyun laptopu alın, keyfinize bakın derim.

Şşşş deme öyle, eziyet değil hobidir o eziyet olsa duramazsın :)

Benim hayalim imkansızlıklar ya, Witcher4 çıksa da aylarca oynasam diyorum fakat malesef çıkmayacak :( Bizde Witcher3'ü 3 kez bitirirz napalım :kararsız::kararsız:

Hayalim yok, hayata bırakıyorum. Elimden geldiğince çabalıyorum. :)

Eziyet falan bir abarti olmus ama kesinlikle hak veriyorum, özellikle kullandigim dizüstü'nü istedigim yere götürebilme özgürlügünü ve keyfini yasadiktan sonra artik masaüstü'mün yüzüne bakmiyorum desem yeridir.

Canim sikiliyor bahceye ya da terasa götürüyorum, cocuklar cok sesli oynayinca cati katina götürüyorum, izin zamani geliyor Türkiye'ye götürüyorum. Daha ne olsun. Mobil olmak güzel sey güzel. :)

Sonradan gelen edit: Ya lafa daldim hayalimi yazmayi unuttum. Vallahi acikcasi kisisel isteklerimin hepsine fazlasiyla sahibim, bir hayalim yok.

@Neşeli Enginar Cidden hocam. Bir sorun çıkıyor onla uğraşacağım derken ikinci bir sorun seni bekliyor oluyor. :) Laptop alıp 3 sene boyunca içini açmadan kullanmışlığım var. Masaüstü bilgisayarlarda çok eksik oluyor. Monitör, hoparlör, Wi-Fi, Web Cam vs gibi. Laptop alıyorsun her şey dahil keyfine bakıyorsun. :)

Laptop teknolojisinin uzun bir süre daha Masaüstü teknolojilerindeki geniş kalıcı performansı veremeyeceğini düşünüyorum. Tabii ki çok iyi laptoplar var. Ama iş yükünün daha fazla paylaştırıldığı bir platform her zaman daha iyidir.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Neşeli Enginar Cidden hocam. Bir sorun çıkıyor onla uğraşacağım derken ikinci bir sorun seni bekliyor oluyor. :) Laptop alıp 3 sene boyunca içini açmadan kullanmışlığım var. Masaüstü bilgisayarlarda çok eksik oluyor. Monitör, hoparlör, Wi-Fi, Web Cam vs gibi. Laptop alıyorsun her şey dahil keyfine bakıyorsun. :)

Benim bodrum katinda masaüstümün de bulundugu ofis tarzi kendime ait bir odam var, oyun oynamak film izlemek icin falan tasarladigim. Inan laptop aldigimdan beri o oda artik süs diye duruyor, yani girmiyorum bile.

Tabii biraz da tercih meselesi...

Yeni konular

Geri
Yukarı